Wpis z mikrobloga

Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się: za darmo to odpowiednia cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsza wylosowana osoba wygrywa moje Świecące drzewko ze zdjęcia.
Druga zaś wybiera przedmiot na mojej stronie do 100zł. Wysyłka oczywiście za darmo.

A jeśli ktoś chce zrobić zakupy u wykopowego rękodzielnika na Czarny Piątek uruchomiłem promocję w moim sklepie BIDO -20% na całe zamówienie, kod "wykopowy czarny piątek" - ktokolwiek skorzysta z tego kodu, do zamówienia dodaję gratis świecącą fiolkę w formie breloka. Kod będzie ważny do końca miesiąca, bo czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez ponad miesiąca siedziałem w warsztacie i uzupełniałem braki, więc macie do wyboru ponad 300 różnych rzeczy dostępnych od ręki na prezent dla siebie albo kogoś bliskiego.

Podobno w polskich sklepach nie ma prawdziwych promocji na Black Week czy Black Friday, ale nie zapominajcie że są setki jak nie tysiące małych polskich firm które nie muszą manipulować cenami w tym okresie. Pozdrawiam @Media_Expert #eurortvagd i innych promocyjnych cwaniaczków - kij wam w oko (σ ͜ʖσ)

Wiem że moje rzeczy to nie elektronika, wiem też że działam w totalnej niszy ale może ktoś akurat się skusi i będzie mógł się cieszyć czymś unikatowym, a to też całkiem niezła pora na przedwczesne robienie prezentów.
Zamówienia pakuję już w kartoniki wypełnione mchem, więc nie trzeba się martwić o ponowne pakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem się nie rozpisuje a wiecie, że mam do tego talent więc jak ktoś jest ciekawy co robię zapraszam na #rozkminkrzaka - a jeśli kogoś kłują w oczy moje posty czarnolistujcie tag zawsze go dodaję przy swoich wpisach.

PS: Mała prywata. Wypowiedziano mi umowę najmu warsztatu we #wroclaw cały obiekt idzie do zburzenia i pod deweloperkę oczywiście. Więc szukam nowego pomieszczenia - 10-15-20 mkw, najlepiej południe Wrocławia, najchętniej gdzieś okolice Borowskiej, Grota-Roweckiego, Zwycięska etc.
Jeśli ktoś słyszał o jakimś garażu do wynajęcia, albo pomieszczeniu, czy starych obiektach które wyglądają jakby były pod wynajem będę wdzięczny za pw :)
bkwas - Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się:...

źródło: comment_163794318442cXbetpyLMUgSsmBPXOsI.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz