Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w sierpniu biorę slub, jak powiedzieć rodzinie że mają nie zabierać ze sobą swoich bombelkow tak, aby się nie obrazili? Boję się że nawet jeśli napiszę na zaproszeniu BEZ DZIECI to i tak je ze sobą wezmą i #!$%@?. Jak to załatwić żeby każdy był zadowolony?
#slub #wesele #rozowypasek #niebieskiepaski
#dzieci
  • 13
  • Odpowiedz
@Lanhiex_: To mi się wydaję, że sprawa dość oczywista, więc imo możesz powiedzieć dla pewności tym których nie jesteś pewien przy zaproszeniu... albo napisz na zaproszeniu, bo potem będą pytania "Wam też mówili by nie brać.. itd. "
  • Odpowiedz
@Lanhiex_: Po pierwsze nie pisz na zaproszeniu dzieci. W momencie zapraszania gdy padnie pytanie o to czy mogą przyjść z dziećmi powiedz że nie będzie na weselu innych dzieci i nie macie przygotowanej animatorki ani żadnych atrakcji dla dziecka, wiec raczej wolałbyś żeby przyszli sami. My tak zrobiliśmy i focha nie było. Brat niebieskiego powiedział ze przyjdzie z dziećmi tylko na ślub w takim razie ¯_(ツ)_/¯ ale coś czuje ze zrezygnuje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lala-Sassy: możesz się zdziwić, jam jed ak przyjdzie z dziećmi, bo "jak już są na ceremonii to co Wam szkodzi" XD @Lanhiex_: imo zły pomysł, bo brzmi jakby było to komuś obojętne, czy będą, po prostu nie będzie dodatkowych atrakcji, co większość rodziców ma w nosie, bo wesele samo z siebie jest fajne dla dzieci. Wg mnie trzeba powiedzieć wprost.
  • Odpowiedz
@Kressska: Tzn. To raczej on się zdziwi bo nie będzie dla nich miejsca przy żadnym stole. I tak będą mieć babcie w pogotowiu bo powiedzieli że chcą zostać do końca, po prostu po nią zadzwonią i tyle. My mówimy wprost, ale jeśli ktoś mimo wszystko nie uszanuje naszej woli i przyjdzie z niezaproszonym dzieckiem to będzie je trzymał na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się w
  • Odpowiedz
@Lanhiex_: ostatnio byłem na weselu kuzynki i też powiedziała że bez dzieci bo byłoby ich z 50 i 100 doroslych. Jakoś nikt nie miał z tym problemu. Przynajmniej nie było żadnych kwasów z tego powodu.
  • Odpowiedz