Wpis z mikrobloga

#lego
Ludzie, tu nic nie ma.

W zeszłym roku chyba było to samo, że w tygodniu były najlepsze. A w ostatni dzień wielkie nic.

PS: A z plusów, to chyba @al_to zaczęło korzystać z tych szybkich pakowarek, bo paczki na wymiar. Chyba się sprawdza bo dotarło ok, ale sprawdzone na małych i średnich zestawach. Przynajmniej po kartonie od razu widać czy coś nie tak i z pudełka nie zrobi się harmonijka. Nie wiem tylko jak z bardzo dużymi zestawami, bo jakiś czas temu szły w potężnych kartonach (co też było fajne (ʘʘ).
Pobierz
źródło: comment_1637913018oM8HhHJbeQam7jMTpqkrYR.gif
  • 7
@E-Seven: To już chyba tak 3 rok z rzędu. Dodatkowo w tamtym roku markety miały lepszą promocje, za to w tym było kilka ciekawych ofert na amazon (choćby x-wing, kłopoty na tatooine itd.). Promocja na @al_to całkiem niezła. Sam myślałem, że wydam z 2x więcej, niestety w większości te zestawy na które polowałem mają gorszą cenę niż przed black week.
@Lukasq: dla mnie akurat amazon całkowicie odpada, jakoś wolę nie wspierać takich molochów. Wiem, że promocje często są duże, ale różnie jeszcze z zabezpieczaniem paczek, z tego co widzę.
@E-Seven: Z zabezpieczeniem paczek to rzeczywiście różnie bywa, nasi rodzimi sprzedawcy dużo lepiej je pakują. Plus jest jeszcze taki, że w Polsce klocki są dużo poniżej ceny katalogowej, więc startujemy często z lepszego pułapu niż za granicą.