Wpis z mikrobloga

Jestem w czeskim Brnie na Erasmusie i jest mi bardzo przykro. Od paru dni były przygotowywane jarmarki świąteczne, już cieszyłam się na jutrzejsze uroczyste rozświecenie choinki. Dzisiaj wprowadzono tu stan wyjątkowy i wszystko odwołano. Wiem, że to nic takiego, ale strasznie szkoda mi ludzi zaangażowanych w te jarmarki, nie spodziewano się takiej decyzji. Z takich idiotycznych obostrzeń to jeszcze knajpy będą zamykane przed 22 XD No nic, mohlo být hůř #czechy #brno #koronawirus
highhopes - Jestem w czeskim Brnie na Erasmusie i jest mi bardzo przykro. Od paru dni...

źródło: comment_1637875173b6TP2xZ6l8nCD2dwwFHCMh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@4000: No tak, konstruktywny komentarz do zamknięcia targów świątecznych. Co, kompleksy wyleczone, bo wytknąłeś, że ktoś nie studiuje informatyki? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@highhopes uuu przykro mi że ci się nie udało. Czechy za dwa lata chciał bym odwiedzić na lato. Co do Erasmusa to byłem kilka lat temu w Niemczech. Zima pokrzyżowała tak plany że pociągi nie jeździły z Lipska do Berlina. Mieliśmy w sumie nocować w Berlinie a skończyło się tak że innego dnia pojechaliśmy raptem na kilka h.
  • Odpowiedz