Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CharlsLeclerc: za szóstym razem się udało i to po farcie, podczas drugiego wyścigu wyszło parę osób co dało przewagę w pkt a podczas trzeciego boty zaklinowały się na budynkach i dały znaczną przewagę - byłem drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZmutowanaFrytkownica: u mnie też dwóch najgorszych wyszło po pierwszym wyścigu i dwa kolejne udało się dzięki temu wygrać. Oczywiście najgorszy z tych, którzy zostali jechał samochodem X 999 i nawet nie ukończył tych wyścigów XD Co za ludzie... Dobrze, że reszta ogarnięta. Jeden z graczy jechał nawet S1 900 i nie dość, że plasował się w pierwszej piątce, to jeszcze AI też przez to miało jeden samochód tej klasy. Szanuję.
@jandiabeldrugi: Ja w pierwszym wyścigu też wyszedłem, trafiłem na kilku w klasie X jeden w Ferrari 250 (S1 900), a ja w stockowym Senna, ale zaczął pokazywać się komunikat o stremowaniu, zaraz na pierwszej prostej ładnie wjechałem na trzecią pozycje, ale komunikat/przycięcie i ostatni, później gdy dwóch wyprzedziłem (by nie być na końcu) znów to samo, więc wyszedłem z wyścigu, gry i siebie. Niby gra zainstalowana na ssd, ale steam nie