Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: A są jakieś prostsze metody typu po prostu kupuję jakąś wtyczkę do WP i ona eksportuje jak trzeba? Może być pod inny program księgowy, najwyżej zmienię księgowego. Chcę rozwijać sklep a obecna sytuacja mi to blokuje.
@fredperry: jak to zamówienia? Może masz na myśli fv? Jeśli wystawiasz fv to każdy program powinien mieć możliwość genrowania pliku jpk, który który program księgowy importuje. Jeśli nie wystawisz fv do każdego zamówienia to w ogóle prosto bo wtedy księgowość może to zaksięgować jedną pozycja, jedynie żebyś miał ewidencje na potrzeby kontroli
@rejend: Sprzedaję ebooki, nie wystawiam faktur bo nie muszę, tylko robię samą ewidencję sprzedaży. Jesteś pewien o jednej pozycji? Księgowy za ten miesiąc tak to zaksięgował ale twierdzi, że to nie do końca tak może być i że powinien mieć pełną listę zamówień żeby mógł importować do programu. A jak będę wystawiał FV to chodzi o to, że jestem rozliczany w zależności od ilości faktur. Jak księgowy to zaciągnie z jednego
@fredperry: jeśli ewidencja zawiera wszystkie dane na potrzeby księgowe to wystarczy. Żaden program księgowy nie umożliwia importu zamówień, może coś innego miał na myśli. Co do księgowych to różnie bywa, każda ma swoją nisze. Ja obsługuje sklepy na Amazonie co mają po 10k fv i żaden nie placi za ilość dokumentów bo dla mnie to bez różnicy czy program importuje 1 czy 1k dokumentów, mam czas na dopicie kawy.