Wpis z mikrobloga

@juzwos: weszłam na profil, pobyt w szpitalu psychiatrycznym

Niestety idzie to w parze często z takimi zachowaniami jak wyżej(nie da się nie pochorować od takiej wrażliwości na każde zdarzenie codziennego dnia). I nie, wszystkie problemy nie biorą się z transfobii tylko

No nie ma szans, że świat się dostosuje w ciągu roku (już widzę jak ochroniarz Andrzej pracujący całe dnie doszkala się po godzinach o spektrum płciowym i czym tam
  • Odpowiedz
to są ludzie chorzy psychicznie


@eMWu12:

Chciałem to napisać po przeczytaniu postu opa, ale szczęśliwie przeczytałem pobieżnie cały wątek czy ktoś miał takie samo zdanie jak ja, no i proszę, na końcu głos rozsądku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@juzwos: to są naprawdę powaleni ludzie. na reddicie jest pełno historii o tym że ktoś dostał "dysforii" gdy ktoś odniósł się do niego wg płci biologicznej i płakał itp. jestem w stanie przyjąć do wiadomości że ktoś zmienia płeć i imię (nie popieram, to jest samookaleczenie, jestem w stanie przyjąć do wiadomości) ale histeria gdy ktoś używa imienia które się słyszało od urodzenia to jakaś oznaką tego że mają poryte
  • Odpowiedz
@juzwos: > ludzie mają za dużo w dupie i sami sobie na siłę wyszukują problemy.

@LubieGroszek: nie no to żaden problem by dla was nie był jakbyście byli na jej miejscu xD Konserwy to przedziwne stworzenia. Jednocześnie ich wolność jest deptana gdy muszą nosić maseczki i szczepić się, ale z drugiej strony nie są w stanie zrozumieć, że dla kogoś ogromnym problemem może być zmuszanie go do używania
  • Odpowiedz
  • 0
Świat to nie tęcza i słoneczko, tylko wredny #!$%@? który Cię zeżre, wypluje i na końcu osra. Więc nie dziw się że dla kogoś takie problemy mogą być błache.


@Sarza01 Już nie bądź taki edgy, bo to brzmi jak refleksja nastolatka.

Zresztą problem wydaje Ci się błahy, bo nie masz pojęcia, o czym mówisz i nie masz wystarczającej empatii, by to zrozumieć. Samoidentyfikacja i samoakceptacja jest chyba jedną z najważniejszych kwestii
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01 Ale wiesz, że empatia nie równa sie pomocy. Jedyne co pisałem, to to żeby go nie atakować. Po prostu - z ludzkiej przyzwoitości. Nie nawołuję do pomocy, tylko do nieatakowania. To zresztą powinien byc stan domyślny wobec innych ludzi, którzy sami agresją się nie wykazali.

Wykopków doszczętnie pogięło jesli uznają, że ataki są normalne. Nie, nie są.
  • Odpowiedz