Wpis z mikrobloga

Cały rok kwiaty praktycznie niedostępne albo w cenach z kosmosu a przychodza okolice czarnego piątku i setki egzemplarzy dostępnych praktycznie dla każdego w smiesznych cenach... Myślałem ze złapałem Pana Boga za nogi kupując za 150 a tu się teraz pojawia Alto za 133...

#lego
  • 6
@Qrier: no ale na al.to jeszcze dopłacisz z 15 za przesyłkę. Więc wychodzi prawie 150.

Ja kilka miesięcy temu kupiłem za 160 i myślałem, że to fajna cena. :P


@Krupier: no i zaoszczędziłeś 10 pln (czyli "rzodyn pieniondz") i miałeś set już dawno temu i nie musiałeś pewnie walczyć jak ludzie w tym tygodniu ¯\_(ツ)_/¯
@damw: czemu walczyć? Z tego co widziałem to za 140 zł jakoś na Allegro było pełno dostępne, a to też spoko cena.

BTW ty mi lepiej powiedz czy 21318 ma szansę znów potanieć do okolic 650 zł. :P
@Krupier: no a teraz najtańsze są za 160, bez smarta i wysyłka z chin czyli pewnie podróbka, albo na vat + cło wpadniesz jeśli faktycznie oryginał dostaniesz.
W PL od supersprzedawcy 173 zł.

BTW ty mi lepiej powiedz czy 21318 ma szansę znów potanieć do okolic 650 zł. :P

nie wiem. Ostatnio jak patrzyłem, to jeszcze chyba rok miał w sprzedaży być. Jest więc szansa, że się promka gdzieś trafi
Cały rok kwiaty praktycznie niedostępne albo w cenach z kosmosu a przychodza okolice czarnego piątku i setki egzemplarzy dostępnych praktycznie dla każdego w smiesznych cenach... Myślałem ze złapałem Pana Boga za nogi kupując za 150 a tu się teraz pojawia Alto za 133.


@Qrier: na początku roku to była nowość, do tego walentynki teraz już jest większa dostępność