Wpis z mikrobloga

Australia 20 marca 2022, niedziela. Zostało 30 minut do rozpoczęcia wyścigu.
Obajtek stoi w garażu Alfy i gwizdając pod nosem robi kawe.
-Raz, dwa, trzy... chyba wystarczy. No dobra dam jeszcze dziesięć dla pewności.
Wtedy wchodzi Bottas zwarty i gotowy do pierwszego wyścigu. Jego wzrok od razu przykuwa postać Obajtka stojącego przy ekspresie.
-Hei Daniel! Co tam robisz?
-A kawusie sobie strzelam, masz ochote?
-Joo, joo
-Już ci robie albo wiesz co... chyba nie masz zbyt dużo czasu, weź moją.
-Ooo kiitos Daniel, dobry czlowiek z Ciebie.
Valtteri pije kawe duszkiem i wskakuje do bolidu. Gdy tylko założył kask Daniel łapie za telefon i dzwoni do Roberta.
-Szybko Robert wkładaj buty
-eeeeeeeee ale po co?
-Wkładaj #!$%@? zobaczysz.
Valtteri wyjeżdza na okrążenie rozgrzewkowe, wszystkie oczy skierowane są w jego strone. Już pokonuje ostatni zakręt, już ma sie ustawiac na start gdy nagle ze wszystkich telewizorów nastawionych na GP Australii dobiega soczysty pierd. Biało-czerwony bolid pospiesznie zjeżdża do alei serwisowej. Bottas porzuca auto na wysokosci garazu Alfy i biegnie z wielką brązową plamą na plecach w strone toalet gdzie czeka już na niego Frederic Vasseur trzymający papier toaletowy i krem na podrażnienia. I wtedy z garażu wychodzi on, cały na biało. Robert błyskawica pod asystą prezesa Orlen zmierzają w kierunku pojazdu Alfy Romeo. Daniel zagląda do środka i nie wierzy własnym oczom. Cały fotel #!$%@? w gównie, pedały i podłoga to samo. Nawet kierownica nosi ślady walki człowieka z naturą.
-O #!$%@?, troche przesadziłem.
Jednak Kubicy to nie rusza, w końcu nie przez takie gówno w swoim życiu przepłynął a koniec końców jego rajdowa fiesta nie wyglądała dużo lepiej w złotych czasach WRC. Polski kierowca podciąga rękawy i wsiada do środka łapiąc za obsraną kierownice. Wyscig już wystartował ale Robert rusza jak oszalały z alei serwisowej i goni uciekający peleton. Gówno wylewa sie z bolidu na każdym zakręcie ale on niestrudzony zdobywa kolejne pozycje. Kieruje kolanami a lewą ręką zmienia ustawienia obmyślając strategie na wyscig. Jest już trzeci gdy na ostatnim zakręcie wdziera sie pomiędzy Verstappena i Hamiltona. Holenderski kierowca nie wytrzymuje presji i ląduje w żwirze a Lewis musi uznać wyższość błyskawicy z Krakowa. Robert przecina linie mety ale zamiast w strone podium biegnie w strone motorhome'u Alfy. Zamyka sie w środku a do okien walą Toto Wolff i Mattia Binotto a po chwili także zdyszany Christian Horner. Wszyscy #!$%@?ą kontraktami opiewającymi na bajeczne sumy. Całe zdarzenie na żywo pokazuje telewizja. Kubica w końcu wychodzi. Ktoś podaje mu mikrofon. Nastaje cisza i wszyscy czekają na to co usłyszą. Robert ściera ręką pot i resztki gówna z czoła a potem mówi
- Eeeeee dzień dobry, chciałem ogłosić że eeeeeee zadzwonił do mnie eeeeeee Malcolm Willson i powiedział ze w końcu eeeeee wyklepali moją fieste. Także ja eeeeeeee #!$%@? a wy bierzcie sobie tego eeeeeee fińskiego obsrańca.

#f1 #pasta #powrutcontent #kubica
Pobierz PanCylinder - Australia 20 marca 2022, niedziela. Zostało 30 minut do rozpoczęcia wyś...
źródło: comment_1637787772dr4ocOUoIXgq6NaP42JeWG.jpg
  • 8