Wpis z mikrobloga

To co sie #!$%@?ło to ja nie wiem. Ona 24 lata ja 22, ofc na tinderze poznalem. Na fotach wygladala gituwa wiec dawalem sobie nadzieje ze nie bedzie to znowu scam (zdarzyły mi sie 3 scamy już). Pojechalem do ziomala na mecz i na wódę, popilismy elegnacko i troche posiedzielismy (do 3). Jako ze typiarka mieszkala blisko od tego ziomeczka i byla na miescie to powiedzialem jej ze mozemy sie spotkac. Ona mowi ze zajebiscie itd, ze na mieszkanie do niej pojdziemy. Gdy juz wyszedłem od ziomala poszedłem się z nią spotkać, no i widze typiarke KTORA WYGLADA KOMPLETNIE INACZEJ, OSCAMOWALA Z TWARZA I SYLWETKA(nie wspominajac o jej sposobie wyslawiania sie i przeklinania, jak pisalismy wydawalo sie ze jest normalna xD) Jako ze nie mam serca tak po prostu odejsc to poszedłem z nia na to mieszkanie. Oznajmiła mi ze jest u niej jej przyjaciolka i chlopak tej przyjaciolki ktorzy byli tak #!$%@? ze szkoda gadac ale to zaraz. Wbijam tam do nich, i ta przyjaciolka jej lezy w lozku juz w agonalnym stanie a chlop cos tam krząta sie po mieszkaniu. Usiadłem sobie elegancko na krawędzi łóżka (mieszkanie mialo jeden pokoj i toalete) dostałem drinka no i tak sobie siedzimy i gadamy. W sumie wszyscy bylismy #!$%@? tam ale ja ogarnialem wiec pamietam wszystko. No i teraz #!$%@? meritum gostek zaczal bitwe freestyle z ta typiarka ktora poznalem na tinderze??????? A ja mialem dawac im temat XDD i po prostu sie disowali. Lapala mnie taka #!$%@? krindzuwa ze szkoda gadac. W pewnym momencie jak skonczyli gostek podszedł do niej #!$%@?ł jej prawy lewy w ramię a następnie podciął jej noge zeby sie wywrocila na ziemie ??????? ZAMARŁEM BO NIGDY NIE ZNALAZLEM SIE W TAKIEJ SYTUACJI XDDDDDDDDDDD Oni zaczeli sie smiac (ja tez cos tam podsmiechnalem dla zasady xD) Zawinąłem się w 5 minut po tym zajściu XDDDD Dostalem wielka jedna nauczke zeby #!$%@? jak okaze sie scam. Trzeba byc bezdusznym #!$%@? piechowiaczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder
  • 15
@xKASZANKATORx: Czy wy nie widzicie, że te zdjęcia są obrabiane/przefiltrowane? Przecież to gołym okiem widać. Może warto troszkę poczytać/obejrzeć film o cyfrowym poprawianiu zdjęć, samemu pobawić się filtrami i zobaczyć różnice. W ten sposób będziesz wstanie rozpoznać dziewczęta które nie używają sztuczek tego typu. Pozdrawiam.
@KleKotka: ja odrzucam od razu wszystkie szpachlowane/filtrowane, zdjęcie pleców, zdjęcie pośladków.
Tylko że wtedy zostaje mi jedna na milion, a z nimi brak par, a nawet jak już się uda sparować to albo brak odpowiedzi albo usuwa.