Wpis z mikrobloga

Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień dobry. Byłem ostatnio w Lidlu XXXXXXXXXXX w XXXXXXXXX, zostały otwarte kasy samoobsługowe. Nie mam nic przeciwko takim kasom, niektórzy nie chcą czekać i mają małe zakupy, albo nie chcą interakcji z kimkolwiek, jednak w przypadku waszego sklepu zagrodziliście wyjście klientom barierką ze skanerem, czyli potraktowaliście ludzi jak bydło xD w jakiejś zagrodzie, już pomijam sam fakt zrzucania pracy na klientów bo tym są kasy samoobsługowe, bo ten w szerokim spektrum prymitywny naród kupi praktycznie wszystko, ale są jakieś granice. Nie jestem złodziejem żeby po zapłaceniu jeszcze skanować paragon żeby sklep mnie wypuścił xD byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł. Dziwne że wam nie wstyd traktować ludzi jak złodziei, nawet w parszywej Biedronce nie stawiają barierek po zakupach. Zostaje mi się pożegnać jednak bez pozdrowień, Michał.

BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?

#lidl ##!$%@? ##!$%@?
MlCHAU - Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień...

źródło: comment_1637764260OCsq1K4SnV76UjRFApS2zG.jpg

Pobierz
  • 338
  • Odpowiedz
@MlCHAU: a co do prawa to pewnie nawet pod ewakuację nie przeszkadza - bramkę bardzo łatwo otworzyć, bo nie ma żadnych zabezpieczeń przed otwarciem - jedynie alarm się uruchomi
  • Odpowiedz
@Spofity: ja pamiętam że stawiała opór bo za pierwszym razem myślałęm że się ją zwyczajnie popycha xD

Ale nie wiem czy np. starsza osoba która się będzie chciała ewakuować tak sprawnie sobie poradzi
  • Odpowiedz
Jeszcze to nawoływanie do kas samoobsługowych jak gonienie jakiegoś bydła przez głośnik xD, oczywiście żeby sami #!$%@? kasować towar cięcie kosztów na kasjerach, to też mnie razi i nie zamierzam robić zakupów w takim sklepie.
  • Odpowiedz
@MCnisz: ciekawe czy jak postawią ochroniarza przy bramce któy będzie wszystkich przeszukiwał też ludzie nie będą protestować

ten durny naród daje się traktować jak gówno

edit
w sumei zasluguje na to skoro to akceptuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MCnisz: To ten sam właściciel. Jak coś to da w Lidlu, to pewnie i automatycznie da w Kauflandzie.
  • Odpowiedz
@Del: "coś to" nic nie da, sam nic nie zrobię jak klienci będą się godzić na takie traktowanie i nie będzie szerszego odzewu. Ciekawe jaki będzie kolejny krok "gotowania żaby" w tyraniu klientów.
  • Odpowiedz
@MlCHAU: co to za gowno, bo o tym juz gdzies slyszalem?, a tak poza tym to po jakiego grzyba korzystac z samoobslugowych, to ze odjebuje sie pracy za kasjerki to jedno, a po drugie jak cos zle zeskanujesz to wg. prawa jest to traktowane jako przestepstwo zamiast wykroczenia jak w przypadku zwyklej kradziezy do jakiejs tam kwoty
  • Odpowiedz
@MlCHAU: imho nie umiesz zachować się w sklepie i trochę zalatuje takim świętokrowiem. Bramki na kod są przy kasach samoobslugowych, te powstały by przyspieszyć ruch. Całość to kompromis godzący interesy kupujących i sprzedających. Jak nie chcesz z tego korzystać masz zwykłe kasy. a jak i przez te nie chcesz przechodzić to możesz się cofnąć do miejsca skąd wszedłeś bo nie ma tam blokady ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz