Wpis z mikrobloga

Na tagu #austriaccycovidianie postuję mocno plusowane przez innych czytelników covidiańskie komentarze z forum austriackiej gazety "der Standard" z tłumaczeniem. W odcinku 3. covidianin-matematyk

"Niech każdy niezaszczepiony płaci 2€ kary w pierwszy dzień obowiązku szczepień, 4€ drugiego dnia, 8€ trzeciego dnia, 16€ czwartego dnia, 32€ piątego dnia. Obiecuję, nie minie nawet 10 dni i każdy szur zrozumie, jak działa wzrost wykładniczy"

Liczba plusów od innych czytelników: 26
Liczba minusów: 0

#koronawirus #austria #niemiecki #matematyka
tomasztomasz1234 - Na tagu #austriaccycovidianie postuję mocno plusowane przez innych...

źródło: comment_1637760296sNXtG0KGOwADugQu1qjJBS.jpg

Pobierz
  • 7
To są społeczeństwa genetycznie predestynowane do życia w ustroju totalitarnym, tam po wojnie miliony aktywnych członków NSDAP i SS w zaciszu domowym dalej 'kultywowalo' swoja wiarę w stary porządek, teraz ich potomstwu niewiele trzeba by go reaktywować. Ze i w Polsce ich niemało to już efekty perfekcyjnie zastosowanej inżynierii społecznej ostatnich kilku lat.
@tomasztomasz1234: Kiedyś się zastanawiałem jak ten naród razem z Niemcami bez mrugnięcia okiem zamordował miliony ludzi na świecie. Teraz się zastanawiam co im tak słabo poszło że nie puscili z gazem wszystkim.
@tomasztomasz1234:
@yale:
Mi dzisiaj przyszła na email zanęta od Ubera że za darmo zawiozą na szczepienie i potem odwiozą do domu.
Ogólnie to podsumowując znane mi benefity szczepienia w Wiedniu, to można aktualnie za free pojechać na szczepienie, potem ponownie uberem za free na 30 minut na burdel i na koniec wziąć udział w loterii kowidowej z możliwością wygrania domu, auta albo TV. Ktoś z tagu #austria zna może jeszcze
Aleksander_Wayne - @tomasztomasz1234: 
@yale:
Mi dzisiaj przyszła na email zanęta o...

źródło: comment_1637770440DjoSLSZKHXmkim5iCbQMAI.jpg

Pobierz