Wpis z mikrobloga

Cześć, moje małe #chwalesie postępami prac nad https://pingo.events/

▶️ Odświeżyłem widok listy, powinno być ciut czytelniej, szczególnie lepiej się to prezentuje na mniejszych ekranach.
▶️ Dodałem możliwość wybrania zakresu dat z kalendarza, wcześniej był taki osobliwy slider, który był fajny na komputerze ale pomyłką na telefonie :(
▶️ Najmniejsza, ale chyba najważniejsza zmiana to dodanie etykietki “nowe” dla wydarzeń dodanych w ostatnich 24 godzinach. Dzięki temu szybko można przeglądnąć co nowego wpadło.
▶️ A i w międzyczasie dodaję kolejne wydarzenia, na najbliższy tydzień jest ich prawie 200 :) Część linków znalazło się tam automatycznie, część w dalszym ciągu wyszukuję ręcznie, a kilka z nich jest dodanych bezpośrednio przez organizatorów.

Dajcie znać co myślicie, jestem otwarty na sugestie :)

Do usłyszenia!


#tuptuptup #pingoupdates #events #kultura #weekend
ICanTouchTheSky - Cześć, moje małe #chwalesie postępami prac nad https://pingo.events...

źródło: comment_1637751084hvHJODO9dCB7vLbZBuL0YC.gif

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ICanTouchTheSky: w zeszłym roku byłem o krok od zrealizowania bardzo podobnego tematu, z tym wyjątkiem, że serwis miał być wykonany przez firmę zewnętrzną, zgodnie z wytycznymi.
@kisuarf: Nie sam, czasem moja druga połówka mi pomaga, a część wydarzeń jest wyszukiwana automatycznie (np. większość koncertów).

Dzięki za info o tym błędzie, zreplikowałem go, więc go postaram się poprawić w miarę szybko. Zdaje się, że on się czasem pojawia a czasem nie.
@ICanTouchTheSky działa! Dzięki za info.

Z ciekawości, w którą stronę planujecie zmierzać? Będzie poszerzone o więcej miast?

Zawsze mi brakowało miejsca gdzie jasno będę miał rozpisane najbliższe wydarzenia różnych kategori w okolicy.
@kisuarf: Więcej miast sprowadza się tak naprawdę do większej ilości wydarzeń. Cel jest taki by wypełniać te luki, co jest sporym wyzwaniem bo ta branża jest rozsiana po całym internecie. Dlatego docelowo będziemy chcieli też zachęcić organizatorów do tworzenia (lub współtworzenia z nami) treści. Ale to tylko jedna strona medalu. Żeby to miało sens musimy też zachęcać użytkowników do odwiedzania nas.

Narazie jeszcze praktycznie nie wychodziłem poza mikroblog, wiec jest dość