Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow w temacie bycia singlem jest rozbrajająca

Pomijając #egoizm epatujący ze stwierdzeń
- wiecej czasu dla siebie
- wiecej kasy dla siebie
- nikim nie musisz się przejmować
- za nikogo nie jesteś odpowiedzialny

To pojawiają się też dramy
- po co ci troglodyta pijak nierób
- po co ci drący mordę gówniak

No i tak się zastanawiam, czy te dzieci to ktoś im siłą wkłada w brzuchy ? A tych troglodytów i pijaków to też z przydziału się dostaje ? Kto im każe żyć z troglodytą i pijakiem ? Może źle wybierają ? a potem wszyscy winni tylko nie ja ...



GreenHood16794 - #logikarozowychpaskow w temacie bycia singlem jest rozbrajająca

P...

źródło: comment_1637746167AdV9nYl4ymLWpZZwnJ90ct.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@GreenHood16794: dziecko jest owocem miłości, sensem życia jak już się zrobi.
Kiedyś konwencja stanowiła że kapitał ludzki to ilość nie jakość dlatego wytworzyło się przekonanie mówiące o tym że obowiązkiem moralnym kobiet jest posiadanie potomstwa w liczbie przynajmniej 2-3
  • Odpowiedz
@PakujWalizki: ja rozumiem. Chodzi mi tylko o to, że jeżeli jesteś z kimś w związku, to oboje mogą się zdecydować że dzieci nie będzie.

A kobiety lubią o tym opowiadać tak, jak by ktoś im te dzieci podrzucał bez ich woli. To wybór tych dwóch osób czy chcą dziecka czy nie.

Mówię tutaj oczywiście o typowych sytuacjach a nie o gwałcie który jest zupełnie inną sytuacją.
  • Odpowiedz
@GreenHood16794: to kobiety częściej robiła chłopa na dziecko. Takie są fakty. Nawet gdzieś widziałam badania mówiące o tym że co 3 lub 5 dziecko urodzone w dziejach ludzkości było wychowane przez innego chłopa niż ten co zrobił xD
  • Odpowiedz