Wpis z mikrobloga

@UnderThePressure: Kim ty niby jestes zebym przedstawial ci argumenty lol xD nie chcesz dzieci to nie miej I tyle, jak ktos jest Zaradny zyciowo, bogaty, szczesliwy I wykorzystal zycie na tyle na Ile chcial to nie widze problemu zeby zrobic sobie dziecko. Tylko ty siedzisz I plujesz jadem bo ci nie Starczy do pierwszego I Myslisz jak ludzie moga zyc otoz nie kazdy zyje jak ty xD
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Hal, mam pytanie. Czy to prawda, że jesteś antynatalistą itp? Ateistą itd? Bo to straszne by było wtedy. Wg antynatalistów odczuwanie jest jedyną wartością we wszechświecie a tak naprawdę jest jedną z wielu wartości. Czarne dziury, Proxima Centauri także są wartościowe bo są żyjącymi kwantowymi energiami. Naprawdę. Ma to związek z magią, nic zwykłego. Odczuwanie w rzeczywistości nie jest żadną "realną" wartością. Tym bardziej dziwię się, że często zgadzałeś
  • Odpowiedz
  • 1
@HAL__9000 to jest kwestia indywidualna czy jakiś argument jest rozsądny czy nie. Dla mnie znaczna większość argumentów przeciwko rozpłodowi jest nietrafiona.
Tylko że ja rozumiem że jest to indywidualne, a antynataliścli tkwią w przekonaniu że skoro do nich jakiś argument nie przemawia to jest on nierozsądny dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@Gamling

koles nigdzie nie napisał ze zdecydowali sie z kobieta na dziecko by skladac klocki tylko ze to swietna czesc zycia rodzinnego.


Lepiej niech on już nie wymienia powodów dla których zrobił "sobie" "dziecko". Bo tylko dalej się pogrąży.
  • Odpowiedz
@PaniFral A może tak dla odmiany mi dasz plusa zamiast temu oszołomowi? Ja przynajmniej nie mam schizofrenii i wiem, że metafizyka, życie po życiu istnieją.
  • Odpowiedz