Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Pytanie do ozdrowieńców którzy szczepili się Johnsonem. Jaka była reakcja Waszych organizmów? niestety jestem zmuszony się zaszczepić, mimo że jestem ozdrowieńcem, mimo ze sprawdzalem przeciwciała 8 miesięcy po chorobie i je mialem. Teraz jestem rok po chorobie. Cóż, taki świat. Zastanawiam się czy iść w Pfizera 2 dawki żeby mieć certyfikat czy Johnson który po 2 tyg jest już ważny. Wolałbym JJ bo zależy mi na czasie. Wiem, że po roku albo i szybciej czeka mnie dawka przypominająca i wtedy będzie mix bo na razie dawki przypominające to Pfizer. Jakbyście mogli się podzielić swoimi spostrzeżeniami i wnioskami po szczepieniu jako ozdrowieniec to będę wdzięczny. Ciężko znaleźć jakieś konkretne badania na ozdrowiencach po kilku miesacach i szczepionkach, więc na dowodach anegdotycznych chętnie będę bazował. :) Research znajomych cięzki bo większość osób Pfizer i połowa z nich w moim wieku 25-30 lat po szczepieniu gorączka itp, niektorzy gorzej po szczepieniu niz ja podczas covida. jak z jj i ozdrowieńcami mireczki i mirabelki?

#szczepienia #covid #szczepionki #jj #johnson #pfizer #kwarantanna #medycyna #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619ccd941e9981000a581821
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnego spektrum objawów i nasilenia nie da się przewidzieć, bo to kwestia indywidualna, ale bycie ozdrowieńcem ma tu niewielkie znaczenie; zysk z przyjęcia szczepionki J&J poza ryzykiem zakrzepicy, żaden poza papierem

Ciężko znaleźć jakieś konkretne badania na ozdrowiencach po kilku miesacach i szczepionkach,

bo nie ma takich badan, nikt nie dzieli grup w czasie testów klinicznych wg kryterium przejścia choroby
  • Odpowiedz
RadosnyOgrodnik: @Mijun:

i wlasnie dzieki takim ta szopka ciagnie sie drugi rok.


Ciekawe kiedy tacy jak ty ogarną, że pandemie trwają zazwyczaj kilka lat. W 2022 tak samo będziecie się dziwić że jeszcze się nie skończyło. I w 2023 xD. Szopka się skończy w 2025 do 2027. Potem można marudzić że „plandemia”.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OdległaOślica: Niestey nie stać mnie na regularne wydawanie kasy na testy, więc zaszczepić się muszę. Z medycznego punktu widzenia nie ma to większego sensu, ale żyć trzeba. Dzięki za odpowiedzi, w sumie nadal się waham czy iść w jedkodaekowy jj czy Pfizer skoro po roku albo i krócej po jj i tak będę musiał brać Pfizera dodatkową dawkę..

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz