Wpis z mikrobloga

Jak chodziłam do liceum to weszła moda na takie duże, grube chusty do noszenia na szyi. Na tyle obszerne, że przeciwniczki tej mody twierdziły, że zwolenniczki noszą na szyjach koce. Byłam przeciwniczką, ale nie na zasadzie zazdrości, że inni są na czasie. Po prostu te narzuty wzięte z domu do szkoły i owinięte na szyjach faktycznie wyglądały nieciekawie.
Ostanio jak oglądałam Sherlocka to zauważyłam, że Molly ma fajny szalik, bo smukły i długi. Nie był owinięty wokół szyi. Gdyby go owinąć to końce zrobiłyby się krótsze. Więc od teraz pragnę mieć jeszcze dłuższy, smukły szalik. Żeby po owinięciu szyi sięgał połowy łydek. Albo i jeszcze dłuższy. Żeby po wyjściu z domu w zimie być zajętą szalikiem i uważać żeby się na nim nie potknąć. Przepraszam, pomoże mi pan z walizką? Ja nie dam rady, bo muszę trzymać szalik. Spóźniłam się do pracy, bo zaplątałam się w szalik. Jak wysiadałam z autobusu to drzwi przytrzasnęły mój szalik. Potrzebujemy większej pralki, bo mój szalik się w niej nie mieści, nawet jednego szalika nie da się wyprać, skandal. Władze Szczecina ogłaszają, że zaprzestano zamiatania ulic, ponieważ na monitoringu zauważono kobietę, która robi to końcami swojego szalika. Tajemnicza osoba na polskim rynku wykupuje prawie całą wełnę. Dzień dobry, my z policji, ostatnio w okolicy zaginęło dziecko i przyszliśmy sprawdzić czy nie zawieruszyło się w pani szaliku.
#gownowpis #zyciebaza #rozkminy #niewiemjaktootagwac #moda
P.....a - Jak chodziłam do liceum to weszła moda na takie duże, grube chusty do nosze...

źródło: comment_1637684943V76bLLrlfIly3S5q5MHECD.jpg

Pobierz
  • 17
@Flaari Oooo tak, kurtki z frędzlami są super :p Nie miałam nigdy i nie wiem czy była moda, a jak była to przegapiłam, ale chciałabym taką kupić, najlepiej tanio. Jakiś czas temu koło mnie w sklepie były tanie, ale jak przymierzałam to krój był zły i nie wzięłam. Muszę się tym zająć.
@PyraPrzeznaczenia: nie nie, wspieram Cię w staraniach zdobycia kurtki z frędzlami, one naprawdę są super, tylko nie wiem, czy można je nosić z długim szalikiem? wtedy chyba byś czyściła nie tylko chodniki, ale i inne typy powierzchni płaskich i władze miasta Szczecin zaprzestałyby ich konserwacji, tylko żeby mądrze zagospodarowali tą nadwyżką w budżecie...
nie wiem, ale wspieram.
@Flaari Nosiłabym te rzeczy oddzielnie. W ogóle spodziewam się, że kurtka z frędzlami jest cieńsza i nadaje się na jesień i wiosnę, a wtedy ten długi szalik nie byłby potrzebny. Gdybym jednak jednocześnie nałożyła taką kurtkę i taki szalik to byłabym chyba trochę jak ruchomy czyścik, jak takie obrotowe coś w myjni, za dużo końcówek tkanin by mnie otaczało i wtedy faktycznie Szczecin miałby nadwyżkę w budżecie i najgorsze jest to, że
@ciasteczkowy_otwur Nie da się kupić takiego szalika, więc musiałabym go sama zrobić na drutach. I jakby coś mu się stało to zrobiłabym nowy. Gorzej jakby gdzieś go tak wciągnęło, że przy okazji bym się udusiła.
A zmoczenia w kiblu się nie boję.
Kiedyś koleżanka w podbazie wsiadła do samochodu i zamknęła drzwi i przytrzasnęła sobie szalik. Zorientowała się jak wysiadała. Było dużo śniegu, ale temperatura była plusowa, była taka czarna breja na