Wpis z mikrobloga

tak dochodzę do wniosku że już skrajnie za późno w moim życiu na to by być szczęśliwy. Mając 30lat i widząc otaczający świat dotkliwie przekonuję się że straciłem swoje życie, swoje perspektywy, po prostu życie przepłynęło mi przez palce nawet nie wiem kiedy. Patrząc na swoje odbicie w lustrze czuję wręcz obrzydzenie, zastanawiam się jakim cudem w ogóle ludzie otwarcie nie mówią tego jak bardzo mnie się brzydzą (,). Przecież jestem pod każdym względem obrzydliwy i niewydarzony. Ludzie autentycznie, wszyscy dookoła mnie, którzy są w moim wieku ale też i młodsi - wygrywają życie, ich życie jest niemal idealne, mają kochające kobiety u swego boku, niczego im nie brak bo mają ogrom satysfakcji ze wszystkiego - o wiele mniejszym wysiłkiem mają niewspółmiernie więcej ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

cały czas zastanawiam się nad tym dlaczego jeszcze żyję i nie jestem w stanie pojąć że mój żywot dalej w ogóle trwa - to wszystko jest chore. Czuję że ludzie w głębi duszy tak naprawdę brzydzą się mną, właściwie wszyscy dookoła najpewniej spokojniej i lepiej by żyli gdyby w końcu mnie zabrakło (,)

zresztą nawet jakbym w Warszawie mieszkał to też bym przegrywał, żyłem 6lat w Lublinie i nie dałem rady sobie życia ogarnąć, i to jeszcze gdy byłem w wieku gdzie wszystko było w życiu możliwe (19-25lvl) więc it's over dla mnie (,)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #suicidefuel #oswiadczenie
  • 11
Czuję że ludzie w głębi duszy tak naprawdę brzydzą się mną, właściwie wszyscy dookoła najpewniej spokojniej i lepiej by żyli gdyby w końcu mnie zabrakło


@smutny_login: to akurat jest bzdura. masz błędne przeświadczenie że zajmujesz w życiu innych miejsce na tyle istotne żeby się tobą przejmować. ludzie mają cię w dupie. tak jak i mnie i innych. trzeba sobie powiedzieć otwarcie. przegrywasz przez siebie. tak jak i ja. mieliśmy czas, mieliśmy
@smutny_login: Wszyscy cierpią, tylko niektórzy mało a inni ogromnie, jeżeli jesteś świadomy to wiesz że związki na pierwszy rzut oka wyglądają dobrze a w rzeczywistości jest inczej, po drugie dzisiaj lepiej się nie wiązać. Niestety musisz odszukać szczęście w tobie, to jest ciężkie bo większość jest biologicznie stworzona do tego by przekazać swoje geny dalej.
@Smiecharz: To jest takie prawdziwe co napisałeś. Mi często trudno być sobą, bo wydaje mi się że jestem cały czas oceniany przez innych. Powinno się po prostu żyć po swojemu i to byłby pierwszy krok do szczęścia. Tak czy owak Twój post podnosi na duchu( ͡° ʖ̯ ͡°)