Wpis z mikrobloga

Zapraszamy do głosowania w kolejnym odcinku pierwszej rundy konkursu gitarowego #mirkoshredwars ().

Dzisiaj zmierzą się @Henryhenry i @Anawa73. Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do wybranego przez siebie podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin. Do kolejnej rundy przejdzie zawodnik, który uzyska minimum 5% przewagę. Jeżeli ani jeden nie będzie zdecydowanie lepszy - nastąpi dogrywka.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/p7fcxi2x

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
dinkum - Zapraszamy do głosowania w kolejnym odcinku pierwszej rundy konkursu gitarow...
  • 47
  • Odpowiedz
@GrayBlacksmith: propsy za podkład idą do @Anawa73 :) Co do brzmienia - przyznaję się bez bicia, że dopiero się uczę. Takie rzeczy wychodzą dopiero gdy się publikuje nagrania :)

@eternalmarcos: oczywiście trzymanie tempa zawsze można poprawić, ale sam jestem raczej zadowolony z rytmu (oczywiście poza chaosem w 0:12, ale to jest troszkę inna kwestia) i frazowania. Bardziej mierzwią mnie niedokładności w tłumieniu strun, które parę razy słychać. Niemniej, dzięki za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Decode: trudne pytanie xD nie znam ich. Ale czuję pewną sympatię do wszystkich, którzy grają na mirko na gitarach.
  • Odpowiedz
@Anawa73: czyli blues znasz. Ogólnie Twoje solo trochę przypomniało mi styl BB Kinga: dobrze brzmienie, spokojna klimatyczna gra, brak shredów. Polecam zainteresować się BB Kingiem :D
  • Odpowiedz
@hej_wisos: Wstyd się przyznać ale BB Kinga świadomie znam tylko "The thrill is gone". Najwyższy czas zapoznać się z jego dyskografią :)
Dzięki!
@Henryhenry: Dzięki! :) Z tym tłumieniem strun mam identycznie, chociaż w Twoim solo nie wychwyciłem tego problemu.
  • Odpowiedz