Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano zawiozłem ojca na SOR. Człowiek zwija się z bólu bo ma zawał, a te qrwy zamiast go ratować, drą się czemu nie jest zaszczepiony i mówią, że najpierw wymaz, bo inaczej go nie przyjmą. Widząc jakie ma objawy, kazali nam czekać na korytarzu 40 minut na wynik, sami zamknięci za szybą. Nie dziwię się, że opieka medyczna w Polsce wygląda jak wygląda. Całej służbie oraz panu ministrowi serdeczny kindybał w dupę.
#nfz #sluzbazdrowia #koronawirus #covid19
  • 259
@Basiura89: mojego ojca z zawalem tydzień temu zabrało pogotowie to nie dość że ponad godzinę czekali na karetkę wzywaną przez lekarza to jeszcze 3 testy na covid na szczęście nie panikował i się nie stresował i przeżył ale jakby ktoś wpadł w panikę to mogłoby być po chłopie.

W ogóle mój stary to hardcore bo 10 dni z zawałem przechodził a to co szło to już drugi xD
@Basiura89 no wyzywaj ludzi od #!$%@?, gdzie oni mają z góry narzucone procedury i to nie byle pielęgniarka czy lekarz z soru decyduje jak postępować przy przyjęciach () ja rozumiem, że emocje, ale weź się typie opanuj i myśl logicznie, bo rozkazy idą z góry i nikt nie będzie w razie czego potem własną dupą odpowiadał, jak bez negatywnego testu pozarażacie innych chorych w szpitalu.
@Basiura89 nie byloby calrj afery jakby sie ojczulek zaszczepil. Placi skladki -fakt. Ale leczenie pacjenta covidowego na oiomach i internach to ogromne sumy, chociazby za remdesivir. A szczepionka darmowa, chroni w ogromnym stopniu przed ciezkimi powiklaniami. TAKIE SĄ FAKTY. Więc te twoje żale zostaw sobie i glupocie swojego ojca, ze nie chcial sie szczepic, primo. Pacjenci szczepieni sa mniejszym wektorem zakazen, secundo.