Wpis z mikrobloga

Mam taki status na paczce: Parcel outbound from transit facility(już po odprawie celnej) od 4dni., numer zaczyna się na 0055, zamawiane było do paczkoamtu. Czy majfrend poleciał w kulki? Paczka zagubiona ? Bo chyba pewno to nie jest nr trackingu inpostu.
Długo to tak będzie leżało czy serio się zagubiło?(item za 80$) wysyłany ASS
#tracking
#aliexpress
#alipaczka
#zakupyzchin
  • 12
@Buntejahre:
Przesyłka pójdzie do zwrotu (bez awizacji, jako niedoręczalna), Poczta nie jest w stanie doręczyć paczki do Paczkomatu Inpostu.
Trzeba próbować przekierować w placówce oddawczej, jakaś szansa zawsze jest.
@suchy990099 @Buntejahre dostaliscie te paczki? wybralem dostawe do paczkomatu, a numer sledzenia wskazuje na Poczte Polska, nie wiem czy to normalne czy nie. Sklep na Ali nic nie wie, twierdza, ze wyslali jak wybralem, wiec teoretycznie powinno byc OK, ale poprzednim razem numer sledzenia od poczatku byl numerem Inpost a nie PPSA.
@karolbe: ja nie zamawiałam do paczkomatu, ale miałam ten status z parcel. Do paczkomatu nie radzę zamawiać, bo chinole podobno to źle nadają, bo u nich to działa inaczej niż u nas, jak gdzieś miałeś podany adres to może ci przyjdzie do domu, #!$%@? wie. Paczkomaty to czarna magia, jeżeli chodzi o Ali ( ͡° ͜ʖ ͡°)