Wpis z mikrobloga

Gdy już myślę, że centaur Sławeczek nie może być już bardziej żałosny, to on mi pokazuje, że jednak może...Cenzura Szkolnej i i publiczne zwalanie tego na wykop bo "zgłaszajo (chlip, chlip)" xD Górski świniak zrobił sobie z tego swój biznes, ale do tego rudego łba nie dociera, że wprowadzając ścisłą cenzurę sprawia, że filmy są mniej atrakcyjne i nudne. #!$%@?ł US i nic więcej.

Otóż gruby, rudy oblechu bo pewnie to przeczytasz. Wiedz, że każdego dnia zgłaszam każdy twój film w którym znajdę choćby jedno maleńkie przekleństwo, choćby jedno niewłaściwe zachowanie podchodzące pod zgłoszenie i każdego z wykopu zachęcam do tego samego. O jejku, jejku, jejku, jejku a kto dziś wysłał zgłoszenie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
Pobierz JuriBerbutow - Gdy już myślę, że centaur Sławeczek nie może być już bardziej żałosny,...
źródło: comment_1637607024WykPqAWKlBlHsunzKqa8RJ.jpg
  • 3
@Kafau: tu nie chodzi o to, czy filmy będą z cenzurą czy bez. Nawet nie chodzi o to, że mają być jakiekolwiek filmy. Równie dobrze szkolna mogłaby przestać istnieć. Tutaj chodzi o przekaz. Jeśli nie jesteś w stanie złapać tego subtelnego szczegółu to źle ci wróżę.