Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie zaznaczę, że jestem bananem - ITowcem.
Chciałbym się zapytać czy stawki rzędu 4500 - 5000 zł netto (6 256,69 - 7000zł brutto) są do osiągnięcia w #warszawa ewentualnie innych miastach wojewódzkich Polski zachodniej (#wroclaw , #poznan itp.) w sektorze nie-IT bezproblemowo?
Bezproblemowo mam na myśli normalną pracę biurową 8-16 bez nadgodzin i powiedzmy ze 2 lata doświadczenia, a nie 50.
#pracbaza #wynagrodzenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619b87c71e9981000a580684
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
ObityTowarzysz: Nie. W pracy biurowej na najniższych szczeblach masz zazwyczaj poniżej 3 na rekę. Okolice 3-3,5 to taka okej średnia.5k to już bliżej jakichś team leaderów zazwyczaj czy szefowanie jakiegoś mniejszego działu.

Dane z Wrocławia, więc miasto raczej z większych. Branża to transport.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
MaupaDoKlepania: Mam dwa lata doświadczenia w gównorobotach i niecały rok w pracy biurowej. Właśnie zmieniam pracę na miasto wojewódzkie, dostałem 6 tys brutto, dla mnie będzie to 4,7k na rękę, gdybym zrezygnował z PPK, ale raczej będę uczestniczył, i uwzględniając ulgę PIT dla <26 Stanowisko biznesowy klepacz danych

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
PodgnitaObywatelka: znam w Krakowie takie stanowisko, gdzie dostajesz na start troszkę ponad 4k, po roku możesz awansować i mieć nieco ponad 5k i później ewentualnie więcej, jeśli pójdzie się kierunku managerskim lub eksperckim (7k+). Na start wymagany język angielski i jakieś doświadczenie w pracy gdziekolwiek (nie musi być tego bardzo dużo)

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Na wstępie zaznaczę, że jestem bananem - ITowcem.

Chciałbym się zapytać czy stawki rzędu 4500 - 5000 zł netto (6 256,69 - 7000zł brutto) są do osiągnięcia w #warszawa ewentualnie innych miastach wojewódzkich Polski zachodniej (#wroclaw , #poznan itp.) w sektorze nie-IT bezproblemowo?

Bezproblemowo mam na myśli normalną pracę biurową 8-16 bez nadgodzin i powiedzmy ze 2 lata doświadczenia, a nie 50.

#pracbaza #wynagrodzenia


@AnonimoweMirkoWyznania: Finanse zarabiają niemal tyle samo, co
  • Odpowiedz