Wpis z mikrobloga

za każdym razem jak kurs dolara idzie w gure to na wykopie jest sraczka i pocisk na glapinskiego. musicie wykop.pl zrozumieć, że wahania kursów walut to nie tylko działalność rpp i #!$%@? pisu. USD umacnia się w tej chwili w zasadzie do każdej waluty, nawet do potężnego EUR (3.5% przez ostatni miesiąc) czy GBP (2.75%). najbardziej w #!$%@? oczywiście dostają małe, lokalne waluty. obok PLN po dupie np mocniej dostał NOK i prawie równie mocno SEK. ciekawe czy Bjørn i Sven drą teraz #!$%@? na Glapinskiego, jak wykopcy z wykop.pl

ogólnie zrobiłem taki flowchart dla wykopowego darcia #!$%@?

czy USD drożeje w stosunku do PLN?
-> a) tak -> omg glapinski psuje kraj wyprowadzam się
-> b) nie -> mireczki dawajcie oglądamy famemma albo patostreamy

Disclaimer: nienawidzę PiS i sram mu do ryja, ale nie lubię jak ktoś w kulko wini raz to lewakuw raz to prawakuw za kiepską pogodę

#kursywalut
Pobierz powodzenia - za każdym razem jak kurs dolara idzie w gure to na wykopie jest sraczka ...
źródło: comment_1637594848Sl2DmCvXbsG1pOYfzxrYny.jpg
  • 16
@powodzenia: no jak osobna przeciez nikt nie narzeka dlatego że dolar się umacnia tylko dlatego że polska gospodarka dostaje po dupie na każdym froncie, jeszcze oprócz inflacji jest widmo kolejnych sankcji UE które na pewno naszej walucie nie pomagają, a jak coś wpadnie to w ogóle XD także nie #!$%@? już
@bruuh: typie przegladam wykop od jakichś 20 lat i widzę, że każde wahnięcie kursów walut kończy się na wykopie lamentem że PiS jest zły xD jest zły, ale nie możesz ich winić za to, że stara nie pozwala ci w nocy grać na kompie. tutaj odpowiedzią na każde drgnięcie kursu na niekorzyść pln jest aktualizacja obrazka o minimalnym wynagrodzeniu w PLN, że teraz w pln więcej ale w eur mniej xD
@powodzenia: no ja też przeglądam wykop zanim jeszcze powstał, od 70 lat jeszcze wtedy w gazecie go wydawali codziennie rano do kiosku się chodziło po najnowsze memy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak rządziło nami PZPR to ludzie też narzekali na PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze oprócz inflacji jest widmo kolejnych sankcji UE


Sankcji Unii? XD
Jakie sankcję nałożyła na nas Unia? Możesz dać przykład? Szczególnie zabawne, że sami jesteśmy w Unii, a sankcje wymagają jednomyślności xD
@bruuh:
@pat1ryk: może wstrzymanie wypłaty funduszy na KPO, kary za Turów, teraz rozpoczęcie procedur z związku z brakiem praworządności? Uważasz że to nagrody?
@bruuh: Wstrzymanie wypłat funduszy jest nielegalne, KE sama mówi że nie ma żadnych uwag do naszego KPO. Kary to nie sankcję, procedura praworządności trwa od 5 lat i żadnych sankcji z jej powodu nie ma.
@pat1ryk: ale to ty dzwonisz, nie mam zamiaru tracić ani sekundy dłużej na dywagacje czy to są sankcje czy kary bo czepiasz się pierdół zmieniając kierunek dyskusji od meritum, jak typowy weteran propagandy pisowskiej xD
@bruuh: Jakbyś nie pisał bzdur to bym się nie czepiał. Unia nie nałożyła na nas sankcji.
Zarzucasz mi propagandę, gdzie sam używasz propagandowych sloganów o sankcjach w stosunku do kar administracyjnych. Sankcję to są na Białoruś albo na Rosję, gdzie po pierwsze masz embargo na sprzedaż części towarów, które mógłby być wykorzystane w wojnie, po drugie zakazy wjazdu na teren Unii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: na krótko przed przejęciem przez PiS władzy dolar był warty 3,40 a euro lekko ponad 4 zł. Teraz dolar jest grubo ponad 4 a euro dobija do 5. Wcale nie jestem przez to biedniejszy. Wcale.