Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś dramaty koreanskie dla kogoś kto za dużo ich nie widział ale polubił?
Zacząłem od Squid game który bardzo mi się spodobał. Później obejrzałem Kingdom który również przypadł mi do gustu.
Następnie wziąłem się za Strangera i uważam to za małe arcydzieło jeden z najlepszych seriali jaki kiedykolwiek obejrzałem.
Ostatnio obejrzałem Life który również był świetny i skończyłem My name też fajny

Odrzucił mnie Vincenzo ze względu na taki infantylny humor za którym nie przepadam.
Dodam też że nie lubię melodramatów ani żadnych nadrzędnych miłosnych historyjek, w sensie jak się pojawi coś w serialu to spoko ale żeby się za bardzo nie skupiali na tym.
A i żeby bohaterowie byli dorośli bo problemy nastolatków też mnie nudzą.
#kdrama #serial #seriale #netflix
  • 9
@korporacion: doctor prisoner, tunnel, kairos, train, mouse. Voice jest świetny, ale nie dla kazdego - sprawdź czy 1 odcinek cię nie odrzuci. Jest chyba najbardziej drastyczny. Tytuł pobił rekordy popularności.
Jeśli lubisz przyrodę, to jirisan, ale ma wolniejsze tempo.
Mam cholerne uczulenie na romantyczne wątki. Wśród powyższych w sumie tylko Tunnel ma wątek romantyczny, ale dojrzały, logiczny i nie przesłaniajacy akcji.