Wpis z mikrobloga

Dwa pytania dla mieszkających w #uk zupełnie niepowiązane ze sobą xd

1. Jakie ziemniaczki będą najsmaczniejsze z tych dostępnych w marketach? Jadłam Maris Piper i są ok ale wolałabym coś bardziej "polskiego" w smaku
2. Jaki materac kupić? Czy warto inwestować w te wszystkie Emmy i Simby czy pierwszy lepszy z Ikei będzie tak samo dobry?
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szzzzzz: najbardziej 'polskie' kartofle to (moim zdaniem) Albert bartlett rooster z sainsbury. Materac mam hovag z Ikei, twardy i dobrze się śpi ʕʔ
  • Odpowiedz
@szzzzzz Bardzo dobre są ziemniaki Albert Barlett Elfe, Red Rooster da dla mnie ciut zbyt cierpkie.

Materace: używam ikeowych, polskie produkty, wcześniej Hovag, teraz VATNESTRÖM. Piankowe się znajomym wygniotly, sprężynowe są dla mnie super. Ten obecny ma stalową ramę, dzięki czemu nie ma takiego zaokrąglenia na bokach, cała powierzchnia jest równa. Dzięki temu ma więcej używanej powierzchni i podczas spania wydaje się szerszy niż te same rozmiary bez tej ramy.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: mialem najtanszy model simby comfort. Katastrofa. Tylko ja na nim spie i duzo nie waze a po paru miesiacach zaczalem wpadac do srodka. Zrobil sie mega miekki. Sprzedalem go i kupilem ten z ikei i narazie jest o wiele lepiej.

Plus tych simbów czy innych emma jest taki ze oni daja darmowy trial na 100dni ja niestety olalem i zapoimnialem im odeslac bo juz w tym czasie mi nie pasowalo.
  • Odpowiedz
@Adams88878 Uwielbiam. Moja żona twierdzi że za słodkie, a dla mnie najsmaczniejsze ze wszystkich jakie jadłem w uk. Posypujesz koperkiem i masz młode ziemniaki cały rok.
Pracujesz przy tym? Fajnie ( )
Powiedz mi proszę dlaczego czasem same malutkie (długo schodzi z obieraniem), a czasem bardzo brzydkie?
Pozdrawiam
  • Odpowiedz