Wpis z mikrobloga

Dwa pytania dla mieszkających w #uk zupełnie niepowiązane ze sobą xd

1. Jakie ziemniaczki będą najsmaczniejsze z tych dostępnych w marketach? Jadłam Maris Piper i są ok ale wolałabym coś bardziej "polskiego" w smaku
2. Jaki materac kupić? Czy warto inwestować w te wszystkie Emmy i Simby czy pierwszy lepszy z Ikei będzie tak samo dobry?
  • 30
@szzzzzz: Co do materaca to nie pomoge ale z ziemniakami i warzywami ogolem to polecam poszukac jakiegos okolicznego farm shopu (jest ich mnostwo wszedzie) i tam na miejscu podpytac co polecaja do mash potato.
@szzzzzz: co do materacy to hukd
sam sie zastanawiam nad wymiana ale jest jeden "problem tz feature" - ludzie nie chca spac na tym gwnie z pianki stad tyle zwrotow na ebayu itp. czasem narzekaja we wpisach ze sie materace zapadaja, ze sie dziura robi np z 1 strony.
nie wiem czy sam sobie po prostu nie kupie sprezynowego z warstwa pianki ot tyle byle sprezyny nie gniotly, chociaz bede wiedzial
Jakie ziemniaczki będą najsmaczniejsze z tych dostępnych w marketach? Jadłam Maris Piper i są ok ale wolałabym coś bardziej "polskiego" w smaku


@szzzzzz: king edward

Jaki materac kupić? Czy warto inwestować w te wszystkie Emmy i Simby czy pierwszy lepszy z Ikei będzie tak samo dobry?


@szzzzzz: mam simbę pro i polecam, ale nie za pełną cenę. Jest też taka sprawa, że simby się nieco wygniatają i robi się taka
@szzzzzz: napisz do goscia na Facebooku nazywa sie "Filip materace" dostaniesz porządny materac za polowe ceny sklepowej. On te materace produkuje. Ostatnio (w tamym roku) zrobil mi ortopedyczny 1200pocket chyba, dwustronny za niecale £300 dostawa (king size). Robil większości moich znajomych i kazdy sobie chwali
Spalem na simbie i emmie i powiem tyle ze nie umywaja sie do tego co robi ten koleszka. P.S to nie jest kryptoreklama i odezwij sie