Wpis z mikrobloga

Nie było mnie 2 miesiące bo zajmowałem sie intensywnie własną firmą. Nie mniej nadal mam skuteczność na rynku ponad 90%. Mam nadzieje, że wy również.
Czyli Wy również przekonaliście sie do analizy technicznej.
Zatem wiecie co sie wydarzy i nie musze wrzucać swoich kolejnych predykcji.
Nie patrzcie na wydarzenia przypominam, tylko na wykres.
Wysokich zarobków przy shortowaniu (ale to za chwile).
Ahoj bitkojniarze xD
#kryptowaluty #kryptoanaliza #bitcoin
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fangu: Nie jestem ani lewicowy ani prawicowy, tylko normalny. Wszystko zależy od tematu, choć jestem duuuuuużo bardziej prawakiem niż lewakiem geniuszu a już z pewnością jeżeli chodzi o ekonomię.

Co mi udowodniłeś? NO że jeden trade nie był stratny. Każdy ma szanse 50/50%. To nie jest żaden dowód. Masz udowodnić że tradując sumarycznie nie tracisz. Żaden z was dzieci tradingu tego nie potrafi zrobić. Tak samo jak żaden magiczny szkoleniowiec
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: ja w przeciwienstwi do ciebie potrafie przedstawic spojna koncpcje, ktorej nie rozumiesz jeszcze (albo celowo jej nie chcesz przyswoic).
Wiadomosci medialne sa nastepstwem tego co widzimy na wykresie.
Dlatego potrafie przewidywac przyszlosc, a ty nie
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Nie, to ty nie rozumiesz że popyt znacznie nie zmaleje przez deflację. Z resztą to nie kwestia opinii, bo są to powszechne i znane błędy myślowe wielu ludzi. Konsumpcja napędza gospodarkę, co nie zmienia nic, ponieważ nadmiar tej produkcji zostaje skonsumowany a nie że społeczeństwo magicznie staje się bogatsze, kiedy więcej w-------a. Najlepsze że jeszcze twierdzisz że to ja nie rozumiem ekonomii, kiedy to ekonomia na którą się powołujesz
OppositionFuhrer - @Filipterka25: Nie, to ty nie rozumiesz że popyt znacznie nie zmal...
  • Odpowiedz
Nie, to ty nie rozumiesz że popyt znacznie nie zmaleje przez deflację


@Opposition_Fuhrer: A ten dalej.

Popyt ZAWSZE jest większy od produkcji. Problem z dostepnością dóbr jest po stronie produkcji - przecież prawie każdy bezdomny ma popyt na dom, głodujący na żarcie, japiszon na lot śladami Bezosa w kosmos. Problem w tym, że nie bardzo komu się opłaca zapewnić im
  • Odpowiedz
Typie, ja już nie czytam tego co ty wysrywasz.


@Opposition_Fuhrer: Obawiam się, że nie zrobiło to na mnie wrażenia.

Tak swoją drogą - to już chyba ze trzy razy się zarzekałeś, że mnie dodajesz na czarnolisto. Pracowicie klikałeś w "pokaż komentarz"?
  • Odpowiedz