Wpis z mikrobloga

Nie było mnie 2 miesiące bo zajmowałem sie intensywnie własną firmą. Nie mniej nadal mam skuteczność na rynku ponad 90%. Mam nadzieje, że wy również.
Czyli Wy również przekonaliście sie do analizy technicznej.
Zatem wiecie co sie wydarzy i nie musze wrzucać swoich kolejnych predykcji.
Nie patrzcie na wydarzenia przypominam, tylko na wykres.
Wysokich zarobków przy shortowaniu (ale to za chwile).
Ahoj bitkojniarze xD
#kryptowaluty #kryptoanaliza #bitcoin
  • 38
@Fangu: sytuacja na granicy to prawdopodobnie proba wyciagniecia kasy od UE, dolar po 4,80 =sprzedaz, ciekawe czasy nadchodza
ed. $ kupowalem po 3,68
@Kutecz: spojrz na wykres tygodniowy, kanal wzrostostowy do 80k z wyłamaniem do 25k (tak to ocenilem w zszlym tygodniu). Teraz dopadlo mnie takie zniechecenie ze nawet nie chce mi sie trading view odpalac ;/
ed/ bo wiecej zarabiam na firmie niz na gieldzie
@Fangu: sledzilem opcje od dawien dawna i dziwilo mnie zajmowanie pozycji pod koniec roku tak jak fioletowa linia, byc moze cos oni wiedzieli, poza tym koncza sie wtedy kontrakty, a jak zauwazymy co 6 miesiecy cena sie zbliza do tych samych poziomow
@Fangu: czyli mamy czas do +- marca na realizowanie zysków z krypto, to jeszcze jest trochę czasu.
Górka deweloperska na pewno jest jeśli chodzi o mieszkania, ale nie jestem przekonany że ceny działek będą spadać.
@Kutecz: @Nightcrawler1609: jestesmy w trojkacie, przyjmijmy ze zielonia linia to moment w ktorym bank centralny zacznie sprzedawac dolara. Jezeli nie uda mu sie zbic ceny to 4,80-5zł za pln jest realny. Tylko co dalej? albo 8pln albo 3 pln. Taka zmiennosc w krotkim odstepie czasu = jakas rewolucja czyli glosne wydarzenia medialne.
Cykle koniunkturalne maja miejsce co ~10 lat. Co to moze oznaczać w najblizszym pol roku? skoro kowid i
Fangu - @Kutecz: @Nightcrawler1609: jestesmy w trojkacie, przyjmijmy ze zielonia lini...

źródło: comment_16375286309aT7JEnowSAT9ReHxGZ9vi.jpg

Pobierz
@Nightcrawler1609: tego nie potrafie poprzec zdecydowanym komentarzem. To co moge zalecic to aby przestac byc odbiorca mediow jakiegokolwiek nurtu. Jak potrzebujesz informacji np. codziennych radiowych wiesci tzn ze jestes uzalezniony od dawki intrygi czy innych bodzcow powodujacych w tobie latwego...uksztaltowanego osobnika itd. ;/
to smutne ze kazdy z nas jest kims takim
edit. to nie do ciebie ten komntarz tylko ogolny
@Nightcrawler1609: @kocot: Ze skutecznością 90% to w 1 rok przegoni Muska: https://www.wykop.pl/wpis/60358475/pocisnijmy-troche-beke-z-januszy-krypto-ktorzy-wyk/

Niestety pomimo moich prób, nawet założenia się o to, nie potrafi tego udowodnić, czyli publicznie kilka tradów opisać, tak aby to zweryfikować. Jest typowym Januszem, który potrafi tylko pieprzyć. A nawet proponując mu zakład 10k przy którym miałby nie tyle udowodnić 90% skuteczności, ale jedynie że nie traci na tredingu, wykręca się :D

AT - Idiotyzm równie racjonalny