Wpis z mikrobloga

Mirki mam do wyboru ofertę na leasing samochodu osobowego w Mleasing i Alior Bank Leasing, w obu warunki są bardzo podobne, na niewielką korzyść Mbanku (dosłownie 400zł różnicy przy wartości końcowej)

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co wybrać? Macie jakieś doświadczenia pozytywne/negatywne z jedną albo drugą firmą? Może jest coś, na co powinienem jeszcze szczególnie zwrócić uwagę oprócz tabeli opłat i prowizji?

W mbank mam konto firmowe, rozważam wybranie Mbank ze względu na budowanie historii kredytowej w jednym miejscu.

#mbank #leasing #aliorbank #finanse #motoryzacja
  • 19
  • Odpowiedz
@piwakk mbank - możesz poczytać o kilkudziesięciu aferach z brakiem dostępności, testach na produkcji, zablokowanych kontach, znikających pieniądzach itd. wystarczy wpisać mbank afery.
Co do aliora to osobiste doświadczenia gdzie zeby uruchomic konto online w wyniku zgubionych dokumentów musiałem 3 razy odwiedzać placówkę i to nie dowolną tylko konkretną, żeby uruchomić konto firmowe. Dno dna.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: xD

Przecież my tu mówimy o leasingu. Czytałeś czy zobaczyłeś tag i tyle? :)

Mam od 8 lat konto w mbanku i nie miałem nigdy problemu. Dziewczyna ma w millenium i co chwila coś nie tak.

Ale powtarzam, mówimy o leasingu, więc te argumenty i mbanku i aliorze, to można do kosza wyrzucić.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: Powtarzam. Mam od 8 lat. Wszystko ok. Z każdym bankiem czy leasingiem znajdzie się ktoś niezadowolony. Tak samo co chwila żale na xkom na wykop, a i tak każdy tak kupuje. Także twoja opinia jest zupełnie bezwartościowa, bo nawet słowem nie wspominasz o leasingu ;)
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: Ale co tutaj jest? Pierwsza opinia z brzegu:

"Zdecydowanie odradzam. Kazde glupstwo, najmniejsza i nieistotna zmiana jest obarczona stosowna oplata netto. Ale to bajka, to wiadomo przy podpisywaniu umowy. Osobna kwestia jest ubezpieczenie- najdrozsze na rynku! owszem uwzglednili wszystkie znizki, co z tego, identyczne ubezpieczenie z PZU kosztuje 600 zlotych mniej!!! Rok wczesniej 800 zl mniej !!! Mozna wystapic o zgode na ubezpieczenie zewnetrzne ale firma musi sie zgodzic (np.
  • Odpowiedz
@piwakk widze ze już wybrales to po co sie pytasz? Najdrozsze ubezpieczenie juz nie występuje wszedzie tylko tam gdzie jest najdrozsze. A to tylko 1 opinia. No ale jak juz pisalem rob co chcesz tylko potem nie narzekaj ze masz leasing w gowno banku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dungor: co masz na myśli pisząc wartość końcowa? Ciężki wybór, jak między młotem, a kowadłem. Alior ma ryczałtową opłatę, a jednocześnie pozostawia dwie najdroższe czynności - upoważnienie do naprawy na warsztat i to bagatela 300zl lub 400zl, co konkurencja robi za 50zl i weryfikacja polisy obcej 299zl, co również jest wygórowaną składka. A co do samego oprocentowania to też raczej nie najtańsze firmy leasingowe. mLeasing będzie Cię liczyć za wszystko. Podczas
  • Odpowiedz