Wpis z mikrobloga

Drogie Nimfy i Szkielety z #heroes3 oraz #tysiacmaph3

Pragnę przypomnieć Wam o bardzo fajnym modzie do Heroes 3 jak HoT... ee nie ;) The Succesion Wars. Jest to mod który przebudowuje #heroes2 na silnik trójeczki, nie jest to tylko zwykła konwersja, ponieważ dodaje dodatkowe jednostki, zamki, artefakty, skille, bohaterów (tak z trójki). Jeśli ktoś nie grał w dwójkę, to serdecznie mogę polecić, bo ma zdecydowanie bardzo fajny klimat (taki typowo baśniowo-fantasy, zdecydowanie bardziej niż ten z 3).

Powyższe usprawnienia sprawią, że nie będziecie zagubieni w mechanice gry. Mod jest całkiem zacny, oczywiście nie jest to wersja finalna, więc są i bugi (u mnie najczęściej wywala grę podczas wejścia w obelisk, i tylko tu miałem ten problem).

Jeśli chodzi zaś o instalację, to nie wspiera on HD Moda, więc najlepiej zainstalować wersję z GOGa i na nią zainstalować moda, którego można pobrać stąd:

https://www.moddb.com/mods/h3sw/downloads/h3sw-v081-beta

Kolejny minus to fakt, że bazuje on na ERA , więc autorzy np dodali u nekro bohatera, który ma zdolność która tworzy mgłę wojny, tam gdzie się udaje (w czasie rzeczywistym, więc mało że nie ma możliwości podejrzenia armii (chyba że zatrzyma się blisko jakiegoś naszego zamku, czy kopalni), to jeszcze masakruje mapę, zakrywając ją).

Nie mniej mod warty polecenia dla osób, które nigdy nie grały w HoMM 2, jak również dla osób, które chcą odświeżyć swoje wspomnienia, podrasowane o nowe usprawnienia.
99942Apophis - Drogie Nimfy i Szkielety z #heroes3 oraz #tysiacmaph3

Pragnę przypo...

źródło: comment_1637508864Dxy70T3st4Vb2jiPqZBl84.jpg

Pobierz
  • 1