Wpis z mikrobloga

Hej zapraszam do dyskusji na temat postaci Davida Laida, co o nim możecie powiedzieć, jakie macie domysły? Na reddicie jest tyle opinii ile osób, a sam Laid jest dosyć tajemniczy i niezbyt chętny do poruszania tematu naturalności, jednak nie można mu odebrać, że jest świetnym motywatorem dla młodych adeptów silowni w tym mnie jakiś czas temu i robi świetne jakościowo vlogi na yt.

#mirkokoksy
JestemWiktorek - Hej zapraszam do dyskusji na temat postaci Davida Laida, co o nim mo...

źródło: comment_1637504866NiMXJHk8EyxbocV2DaNR9A.jpg

Pobierz
  • 14
@JestemWiktorek: i widzę po filmiku jakimś że 170 kg klata i 200 kg siad. No to sorry ja naturalnie 250 kg+ siadałem jako oferma i tyle na klate też mozłiwe jest jak najbardziej naturalnie. I to żaden poziom do rywalizacji na zawodach taki wynik
@JestemWiktorek: tak da się ciagnać 300 kg+ naturalnie z taką wagą. I jakie 16-17 lat? W 2018 widzę to z google zrobił czyli, gdy miał 20 lat. Jasne to znakomity wynik, jednak nadal możliwy do osiąnięcia naturalnie. Nie zapominaj, ze prawdpodobnie uprawiał inne spoty i silownie od dziecka i w wieku 20 lat już mógł mieć 5 lat stażu na siłowni albo wiecej. Za granicą wcześniej na WF nawet jest wdrażana