Wpis z mikrobloga

preparat jest właśnie szczepionką kolego


@maximilianan: a pies jest samochodem, konczymy rozmowe kolego bo do poziomu akademickiego to ty sie nie nadajesz niestety
@Krejziismylife: ty to sie nie nadajesz nawet do tv sniedaniowej, nawet nie czytam co tam bebłoczesz XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Tank1991: ale to ty dzwonisz.
Piękne to jest jak szury wchodza w czyjść temat, bóldupia, a na koniec piszą "nawet tego nei czytam".
To mnie nie dziwi, że nie czytasz. Gdybyś potrafił czytać nie byłbyś szurem
  • Odpowiedz
@Tank1991: no jak tak twierdzisz to luzik xD z tym, że wcześniej to też były preparaty, z tym, że wirusowe. Obecnie są to preparaty mRNA. To tak jakbyś stwierdził, że auta elektryczne nie są samochodami, bo nie mają silnika spalinowego. Ba, to tak jakbyś uznał, że rowery nie są pojazdami, bo nie mają silnika w ogóle. Doucz się, a potem się wypowiadaj ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
no widzisz, tak proste poczucie humoru jest ciągle kilka klas wyżej niż zaszczuta przez szurów główna


@Krejziismylife: To bardzo subiektywna ocena, ale jakoś nie dziwi mnie to, że masz wybujałe ego.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: szczepionka to żaden sposób, to narzędzie sprawdzające stopień posłuszeństwa niewolników wobec rządu. Zostały opłacone do 2023 roku, więc choćby się srało i waliło, to do 2023 roku będziesz przyjmował dawki przypominające i cieszył się lokdałnem każdej zimy nawet przy 151% wyszczepienia poddanych. A im karniej będziesz się szczepił tym szybciej przejdziemy do zlikwidowania gotówki i zastąpienia jej wirtualnymi odpowiednikami, które szybko zyskają datę ważności - a chcąc posiadać cokolwiek
  • Odpowiedz
szczepionka to żaden sposób, to narzędzie sprawdzające stopień posłuszeństwa niewolników wobec rządu. Zostały opłacone do 2023 roku, więc choćby się srało i waliło, to do 2023 roku będziesz przyjmował dawki przypominające i cieszył się lokdałnem każdej zimy nawet przy 151% wyszczepienia poddanych. A im karniej będziesz się szczepił tym szybciej przejdziemy do zlikwidowania gotówki i zastąpienia jej wirtualnymi odpowiednikami, które szybko zyskają datę ważności - a chcąc posiadać cokolwiek będziesz już zmuszony
Cavaan - > szczepionka to żaden sposób, to narzędzie sprawdzające stopień posłuszeńst...

źródło: comment_1637531747SWciGyMX6KPhEh7TXFAWYt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: następny na czarną. Oprócz dzielenia ludzi coś jeszcze umiesz? Właśnie leci dyskusja na 357 na temat szczepień, nie idzie tego słuchać, praktycznie nie ma opinii ze środka pola i merytorycznej wymiany zdań, ludzie nadają na siebie. Pełen sukces, ludzkość dała się spolaryzować i ograć jak dzieci.
  • Odpowiedz
@sebusik: ale ja jestem specjalista bardziej kwalifikowanym niz 99,99 ykopkow tu xD sorry ale po 2 latach obserwowania tego co sie dzieje nawet nie analizujac tego naukowo nie ogarnac co sie dzieje to trzeba byc umysłowym troglodytą takze szurze idziesz na czarno a ja mam czystsze mirko


@Tank1991: Jesteś specjalistą bo od 2 lat obserwujesz co się dzieje? Potężny fikoł XD
  • Odpowiedz