Wpis z mikrobloga

  • 16
@Krejziismylife ja się już dawno zaszczepiłem i zapomniałem o całej sprawie. Dostałem w piątek sms o 3 dawce to pewnie w pracy mi będą organizować szczepienia.

A szur będzie przeżywał codziennie parę godzin na wykopie jak to się nie zaszczepi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Krejziismylife zaraz ktoś Ci wyślę badanie, które będzie dowodem nieskuteczności szczepionek, które nie przeszło żadnego review i pisał je stary pijany, plus wypowiedz jakiegoś byłego urzędnika co mu klepki odpadły 15 lat temu i lewak zaorany xD
  • Odpowiedz
@sebusik: ale ja jestem specjalista bardziej kwalifikowanym niz 99,99% wykopkow tu xD sorry ale po 2 latach obserwowania tego co sie dzieje nawet nie analizujac tego naukowo nie ogarnac co sie dzieje to trzeba byc umysłowym troglodytą takze szurze idziesz na czarno a ja mam czystsze mirko
  • Odpowiedz
  • 2
@Krejziismylife Kolejna manipulacja, wiem że robicie to z premedytacją więc tym bardziej, w tym miejscu należy to zasygnalizować: Obecna sceptyczność wobec szczepionek "antycovidowych" za których skutki uboczne nikt nie chce wziąć odpowiedzialności to zupełnie inna sprawa niż ruch antyszczepionkowy znany z czasów sprzed covidu, dotyczący dobrze i długo poznanych szczepionek.
  • Odpowiedz
@Tank1991: no póki co rzucasz jakieś absoluty bez żadnego potwierdzenia (a akurat składa się, że coś na temat biotechnologii wiem), także jestem ciekaw skąd to przekonanie o swojej wyjątkowości u Ciebie się bierze.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: głuptaskiem bo nie wierzę w szurskie teorie o tym, że szczepionka to sposób kontroli ludzi, a paszport covidowy am służyć do identyfikacji i być indywidualny. Ciekawe, że nikt nie powiedział szurom o peselu XD
  • Odpowiedz