Wpis z mikrobloga

CRO ma niezły rajd. Kiedyś tam, kupiłem za 300E, żeby dostać kartę, dają mi tez jakieś chyba 2% za zakupy, a teraz widze, że zrobiło się z tego 2kE. Ale cos jeszcze, widze w necie opinie, ze crypto.com ma ochotę zagrozić dominacji binance jesli chodzi o największą giełdę krypto, zobaczymy, nic nie jest wieczne.
#kryptowaluty
  • 15
@Obruni: kusiło mnie dwa miechy temu w to wrzucić, a teraz to już jest taka krzywa w którą nie mam zwyczaju inwestować ( ͡° ͜ʖ ͡°) to będzie rosło, ponoć jakiś największy stadion w USA będzie się nazywać crypto.com arena i odpalą giełdę. Liczę na jakiś dołeczek jak bitcoin się potknie.
Kiedyś tam, kupiłem za 300E, żeby dostać kartę, dają mi tez jakieś chyba 2% za zakupy


@Obruni: Jak dostałeś tę kartę? Ja po próbie weryfikacji przez ich apkę dostałem maila, że akceptują tyko dokumenty po angielsku (np praw jazdy), czyli nie ma możliwości weryfikacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Obruni: ja najpierw zrobiłem stake 1000 cro, potem podniosłem do 10k, kosztowało mnie to około 4k zł, w chwili obecnej warte ponad 27k, a oprócz tego zrobiłem cashbacku na 3,5k dolarów, zwracają za Spotify i Netflix, no bajka. Teraz nie wiem co robić, myślałem poczekać aż będzie 50k i wypłacić i np zrobić stake 350euro
@emjot86 sądzę, że pytasz o karte i literówka wpadla- karta jest od razu, choć nie do końca, bo ja czekałem kilka miesięcy, tłumaczyli się, że przez covid.wszedzie na świecie mieli taka obsuwę, teraz może jest lepiej.
@emjot86 znajomy australijczyk czekal rok I sie nie doczekal. Ale jak mowie, oni mieli pieronska kolejkę ijeszcze covid się wdupil,teraz może jest lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arturito90: nie rozumiem pytania, jeśli chodzi o to co schodzi jak płacę za coś to taka w jakiej walucie jest płatność, przy bardzo dobrym kursie, chyba lepszym nawet niż revolut