Wpis z mikrobloga

@kielishek: ja mam mocną preferencję na AWD z dużą mocą, wtedy wszystkie jeżdżą podobnie. Nawet Yaris mi się podobał. Porób sobie tylko odcinki driftowe treningowo, jeżeli zrobisz 3* to prawdopodobnie ogarniasz o co chodzi w driftowaniu (długie poślizgi z dużą prędkością i tak dużym wychyleniem jak się tylko da).
@kielishek: nie słuchaj poprzedników, bo możesz isc ma totalna latwizne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupujesz 599 gtb fiorano 2007 z formuła drift, następnie tuning od kenblocksohn (godlike drifting) i ogarniasz 3 gwiazdki z bardzo dużym zapasem bez najmniejszych problemów. Nie musisz martwić sie o trzymanie biegu, nawet trakcji nie wyłączam, bo jest to tak banalne z wspomniana konfiguracja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejenes: ogarnąłem auto i konfigurację i dalej średnio mi idzie xD z ręcznym próbuję zarzucać bo normalnie nie mogę go w poślizg wpuścić a i jak gaz odpuszczam to bardzo mocno zwalnia (jakby sam hamował)
@kielishek: waat, jak przy tym configu dasz gaz, to w sekundę wpada w poślizg :D to wyłącz kontrolę trakcji, bedzie nim rzucać jeszcze bardziej. Dla mnie to byl game changer juz w FH4. Wcześniej mocno męczyłem sie z driftami
@kielishek: imo najlepsze tuningi pod drift robi typo o nicku KenBlockSohn, możesz go zaobserwować i przejrzeć pod jakie samochody robił tuny. Dla mnie top1 jest #25 Mustang, tuz za nim chyba Viper z Formula Drift
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kielishek: prawdopodobnie każdym dasz radę, jeśli masz trochę cierpliwości do tuningu. Ja sobie pogrzebałem w ustawieniach E39 i nawet jakoś to jedzie.

Ale fakt, drift jest dość specyficzny w tej grze. Trochę się namęczyłem.