Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jest jakaś alternatywa dla nikotyny? Jakoś tak miesiąc temu syn trafił do szpitala i jakiś pan przed szpitalem mnie poczęstował papierosem...no i się zaczęło, spodobało mi się, uczucie inne niż przy paleniu cygar. No i niestety obecnie czuje ssanie jak sobie nie zapale, a to czasem trzy dziennie czasem i pięć, ale zjada mnie poczucie winy że się zatruwam. Z drugiej strony ten relaks po zapaleniu z rana jest przyjemny a do tego fajny smak dymu... Kiedyś to sobie drinka czasem wypiłem a że obecnie leczę #depresja to od kilku miesięcy ani kropli i mnie palenie wciągnęło...

#wykopsmokersclub może #narkotykizawszespoko wie lepiej.
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dildo-vaggins: palę już z 8 lat.
Rzuć to w #!$%@? serio. Śmierdzisz, wydajesz kupe hajsu na to później, po 2 latach palenia problemy z kondycją, świszczący oddech, a kończysz później z butla tlenowa przy nodze.

Silna wola to rozwiązanie. Ja rzuciłem tym sposobem. Odcielem się od osób które paliły, po tygodniu po pijaku dałem się skusić, smakował #!$%@?, po buchu wyrzuciłem.

Całkiem serio mówię jako kilkuletni palacz. Rzuć zanim się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@straznik_internetuf: paliłem same cygara to było spoko, zero uzależnienia, mogłem zapalić raz na tydzień czy raz na miesiąc i zero ssania a zapaliłem papierosa i teraz szukam powodu żeby sobie zapalić, masakra. Człowiek brał Xanax i tak go nie ciągnęło, nie sądziłem że papierosy są tak silnie uzależniające.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: nie słuchaj tych co mówią "zmniejszaj dawkę powoli" to nie fentanyl. Nie słuchaj tych co mówią "pal elektryka" zastąpisz jeden nałóg drugim i to równie gównianym. Nie kupuj plasterków. Palisz cygara, to nic nie pomoże. 3 miesiące to krótki spacerek. Pooglądaj zdjęcia palaczy, jakie mają problemy, skutki uboczne i czy warto. Rób to co cię odpręża, pasja, sport, gotowanie co kolwiek a nawet nie zauważysz nim przejdzie ochota na
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Desmoxan, tabex i inne cytozyny
Sprawia, że papieros nie smakuje. Najcięższy jest 5 dzień kiedy masz nie zapalić. Ale jak nie zapalisz to zadziała.
Do 4 to odpalałeś i po 3 buchach mówisz elo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dildo-vaggins: jak cos ci sprawia przyjemnosc, to czemu chcesz sie tego pozbyc? Kup pake i nie przejmuj sie niczym, jestes tu i teraz
Ludzie tutaj sa #!$%@? w konkretny towar, a palenie traktuja jak jakas #!$%@? heroine czy morfine xD
  • Odpowiedz