Wpis z mikrobloga

@kthxb: jedynie możesz mieć lepiej jak będzie pacjentką ordynatora. Choć ostatnie wydarzenia pokazują że nie zawsze (ta która zmarła ostatnio też była pod opieką ordynatora podobno).
A tak to komu chcesz zapłacić? Pielęgniarkom? Lekarzom? Jak nie wiesz na jaką zmianę trafisz. Teraz zostawiasz żonę przed drzwiami wejściowymi i do zobaczenia po porodzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kthxb: zastanowcie się w którym szpitalu planujecie rodzić i szukajcie kogoś kto tam pracuje. Na pewno warto rozważyć wykupienie swojej położnej. Na Ujastku i chyba na Siemiradzkiego można wykupić pokój/apartament i wtedy będziesz mógł przebywać z różową po porodzie w zasadzie bez ograniczeń (normalnie w szpitalach masz ok 2h/dzień odwiedzin, chociaż oczywiście w zależności od szpitala i sytuacji z pandemia może się wszystko pozmieniać). Poza tym możecie jeszcze rozważyć turystykę porodową-
Ja jestem właśnie w pierwszej ciąży i też porady mile widziane :) ale to co się dowiedziałam to rzeczywiście w Ujastku można wykupić apartament, najtańszy kosztuje bodajże 850 zł za dobę i chyba trzeba wziąć minimum 3 doby. Nie ma jednak 100 procent pewności że się go dostanie, zgłasza się chęć i rezerwuje ale jeśli to nie jest planowane cesarskie cięcie to ciężko trafić z terminem idealnie i może być tak że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kthxb: ja bym szukał najpierw niby z innej zupełnie strony, z innego numeru i pytał czy mi wypisze tabletkę dzień po. Jak będzie miał opory to lepiej szukać innego patrząc na co to się ostatnio dzieje