Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: nie jestem hydraulikiem. Obejrzyj i sprawdz co powoduje ,że coś nie chce się pouszać gdy powinno. Na litośc boską to jest spłuczka od kibla a nie silnik z bolidu F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo uznasz, że jest naprawialne, albo nie i trzeba wymienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdfghjkl sek w tym ze kupilem nową. Uniwersalna. Poprzednia byla zajebista starego typu. To jest #!$%@? gorzej jak bolid f1 to jakis #!$%@? prom nasa. ¯_(ツ)_/¯

Wezyk od przycisku bardzo ciezko chodzi gdy sie go dopycha by podniosl czerwony zatyk. Sprawdziłem wszystko i nie wiem dlaczego.
@Positano1 nic nie polamalem. No ale rozłożyłem i zlozylem znowu. Wciaz jest ten zasrany opor na dzwigni. Inaczej nie da sie jej zalozyc bo ciagle przesuwa sie fo miejsca gdzie jest opor
@erebeuzet: to jest prosty mechanizm. Musi to działać, jak nic nie jest wyłamane. Manualnie jak dzwigasz zawór, to też jest opor? Rozbierz do samego przycisku, linki i dzwigni. Jak to działa ok, to zawór ręcznie luzno chodzi, to coś zle skladasz. Na yt sa filmiki z tym zaworem spustowym.