Wpis z mikrobloga

@morele_net moze sie odniesiecie?
no wiec mam zamowienie na rtxa z grudnia, jak wiadomo wtedy ceny byly nizsze. Morele przez ten czas wiele razy wystawilo moja karte na sprzedaz za wywindowane ceny a konsultanci zawsze sie tlumaczyli ze blad strony, to byla informacja o przybyciu karty na magazyn a zamowienia sa realizowane zgodnie z kolejka... taa jasne
no wiec jak dzisiaj karta znowu zostala wystawiona (za 2000zl wiecej niz mam zamowienie) postanowilem sprawdzic co sie stanie jak ja zamowie i ku mojemu zdziwieniu od razu akceptowali zamowienie i przygotowali karte do wysylki XDD zapytalem sie konsultanta jaka jest dostepnosc na co odpowiedzial ze maja 65 KART NA MAGAZYNIE, pani z bok dalej twierdzila ze mozliwe ze to blad i sprawa zostanie zweryfikowana.
Co ciekawe ta sama karte kupowali w listopadzie inni ludzie kiedy tez byla wystawiana, niektorzy po 2 razy
(w ostatnim czasie kupilo 6 osob)

#rtx #morele #nvidia #kartygraficzne #pcmasterrace
  • 52
  • Odpowiedz
@fearek2137: drogi kumplu, jeśli zamówiłeś kartę za cenę X i teraz jest cena 2x to masz roszczenie do sprzedawcy ze Ci jej nie sprzedał gdyż twoja strata jest ze nie sprzedał Ci karty za X kiedy teraz cena jest 2x. więc straciłeś X.
To jest Twoja strata która, powinien wygrać każdy prawnik po jej wykazaniu.

Powodzenia
  • Odpowiedz
@fearek2137: czekasz aż ci wyślą tą droższą czy anulowałeś? Nie dasz razy za nią zapłacić a później napisać im podziękowanie za zrealizowanie pierwszego zamówienia i poproszenie o zwrot pieniędzy za drugie, droższe? Dodam, że jestem randomem z wykopu, to nie jest porada prawna, finansowa, życiowa i wątpię, że to zadziała ale.... xD
  • Odpowiedz
@fearek2137: Naszła mnie taka myśl. Jakby zamówić tą kartę za 4400 z odbiorem w sklepie, sprzedawca położyłby ją na blat i wtedy kręcić inbe, że czekasz na tą kartę tyle czasu i jak jest to ją zabierasz. Wydrukować kopie przelewu, czekać i obserwować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Japieerdole jaki januszex, polecieli po tym że inna rewizja inny produkt i czekają na info od dostawcy XDDDDDDD FAJNE INFO JAK OD PRAWIE ROKU TEGO NIE PRODUKUJĄ A KODY PRODUKTU MAM WSZĘDZIE IDENTYCZNE, W DODATKU ZMIENILI MI ODNOŚNIK DO KARTY W STARYM ZAMÓWIENIU NA STRONĘ 404 XD
  • Odpowiedz
tl;dr dla wszystkich z 3060ti z grudnia/stycznia
karty nie dostaniecie NIGDY bo morele uznaje samo wydanie LHR za inny produkt nawet jezeli takowym nie bylo :)
  • Odpowiedz
@tafarian:
Dzień dobry,

Nowe zamówienie jakie zostało złożone z Pana strony nie jest na ten sam produkt, gdyż produkt różni się rewizją oraz opcją LHR.
Przesłana rezerwacja złożona w opcji przedsprzedaży nadal oczekuje na rezerwację i tutaj oczekujemy na informację po stronie naszych Dostawców odnośnie dostępności. Na ten moment nie udzielamy innych informacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Morele.net

--ja
Proszę mi nie wciskać kolejnego kitu, GIGABYTE zmieniło rewizję i model, u gainwarda tak
  • Odpowiedz