Wpis z mikrobloga

@Kair: W filmie gosciu czytal ksiazki filozoficzne, ale zeby normika ulatwic po co on to zrobil, to dodali motyw z klocacymi sie rodzicami.
A w rzeczywistosci gosciu byl religijny, wiec najprawdopodobniej klepki mu sie odkleily.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Kair: faktycznie zmienił ten film moje życie.
Od momentu obejrzenia trigeruje mnie niemiłosiernie gdy ktoś go przywołuje i mówi że bardzo dobry seans zaliczył i jak to go ten film wewnętrznie zmienił.
Gość pojechał na pustkowie bez przygotowania, zmarnował mięso bo nie potrafił go przygotować, a na koniec zezgonował z głodu czy tam przez trujące grzybki.
Debil.
  • Odpowiedz
@Kair: trochę źle trafiłeś z tym filmem. Do tego filmu trzeba dojrzeć aby go zrozumieć (pewnie każdy inaczej, na swój sposób). Pamietam, jak włączyłem go zaraz po premierze ściągnięty gdzieś z torrentow. Zanudził mnie i wyłączyłem po godzinie. Wróciłem do niego jakieś 10 lat później i od tego czasu wracam często. Ale trzeba sobie zdać sprawę, ze tu nie chodzi o naśladowanie kolesia, który w gruncie rzeczy zachował się jak
  • Odpowiedz
@Habitican: A czymże jest ów sens, bo setki książek napisano o tym i wydaje się że nie ma jednej definicji? Jeśli to co robił było dla niego sensem jego życia, to dla osoby dla której się to najbardziej liczy, czyli dla niego samego, jego życie było przepełnione sensem. Poza tym, jakby się pochylić mocniej nad tym twoim mitycznym "sensem" pod kątem jakiegoś konkretnego celu, czy pozostawienia po sobie trwałego śladu
  • Odpowiedz
@jank0vski: @Panitsch: @Tylko_na_chwilke: @Habitican: @Anesa:

Pokazuję i objaśniam o czym był film, chłopak miał wszystko i stracił sens w życiu. Czuł się jak na safari wszędzie #!$%@? zwierzęta, spółkujące, tworzące potomstwo, pracujące na nie i umierające bez sensu. Stwierdził że #!$%@?ć to i odpada z tej gry, pytanie tylko jak to skończyć? Jedni skaczą z mostu inni rzucają się pod pociąg on wybrał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kair: a w jako sposob ten film zmienil TWOJE zycie? Bo po obejrzeniu go odczuwalem zlosc na bohatera, jak taki egoista mogl zostac wykreowany na inspiracje dla kogokolwiek
  • Odpowiedz