Wpis z mikrobloga

Nadejszła wiekopomna chwiła!

Sezon żużlowy zakończył się już jakiś czas temu, najwyższy czas na podsumowanie plebiscytu MISTRZ DZWONÓW 2021, na który składają się wszystkie upadki żużlowców, które miały miejsce podczas meczów ligowych w Polsce (Ekstraliga, 1 liga, 2 liga) w minionym sezonie.

W 173 meczach wzięło udział 228 zawodników z czego 173 z nich zanotowało upadek, których łącznie było 414 .

Oficjalnie MISTRZEM DZWONÓW 2021 został:

1. Kacper Pludra (Unia Leszno/Kolejarz Rawicz) - 12 upadków
2. Aleks Rydlewski (Wilki Krosno) - 10 upadków
3. Szymon Szlauderbach (Unia Leszno/Kolejarz Rawicz) - 7 upadków

To już wszystko w tym roku, zapraszam do śledzenia tagu #mistrzdzwonow w nowym sezonie.
Ranking będzie nadal prowadzony, jednak będzie trochę zmian (zostanie zaprezentowany w bardziej przystępnej formie).

W komentarzach szczegółowe tabelki.

Wołam @w00nski, @gokish i @Franzowaty , bo byli zainteresowani

#zuzel
Komisarz_Ryba - Nadejszła wiekopomna chwiła!

Sezon żużlowy zakończył się już jakiś...

źródło: comment_16373566357ZeaEy9aIufcjAFhCu2GSs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: No weź mi nie psuj marzeń. Będą dwie opcje. Albo będzie jeździł jak "Siopek" krawężnik krawężnik krawężnik i jak start nie wyjdzie to jeden wielki uj. Albo będzie szalał i zaczepiał bandę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: No jak gorzej niż Zengi pojedzie to słabiutko słabiutko. Szkoda, że Zengi odchodzi bardzo pozytywny człowiek (wczoraj miałem okazję z nim pogadać na jego imprezie pożegnalnej dla sponsorów) no ale cóż $$ musi się zgadzac
  • Odpowiedz