Wpis z mikrobloga

dobre


@Patres: to nie kupuj walizki. Zamiast tego kup sobie mniejsze zestawy wierteł dobrych firm. Te walizki tylko ładnie wyglądają. Jak policzysz cenę jednostkową to się okaże, że te wiertła chyba z papieru zrobione.
@DaneOsobowe: nie odpowiem Ci, ale jako ciekawostkę podam, że ostatnio za taką lepszą SDS rozmiar 8 do betonu płaciłem 40,- Tutaj masz 7 wierteł za 150,-
Niemniej to wszystko kwestia potrzeb.
Ja kiedyś chciałem kupić właśnie zestaw ale okazało, że lepiej zbierać po kolei to co potrzebne niż kupować całość.
Wtedy kupujesz tanie wiertło jak na raz, jak się rozwali to nie żal Ci. Wtedy wyczujesz czy wystarcza czy potrzeba lepszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patres: kup wierla sds 5, 6, 8, 10, 12 nie koniecznie w zestawie. Nie kojarzę żebym kiedykolwiek w domu potrzebował większego. Ja kupuje wiertla nie te najtansze od chińczyka ale też nie jakieś drogie, zazwyczaj dedry (8mm ok 10-15zl) i nie ma problemu z ich trwałością. Oczywiście nie twierdzę że droższe nie są lepsze, ale w domowych warunkach nie ma większego znaczenia ze wywiercisz 10k otworów zamiast 1k i że wiercenie