Wpis z mikrobloga

@smieszalke: 10lat? Chyba conajmniej 20. Po 10latach medycyny nie jesteś nawet lekarzem specjalistą.

@Ponc3k: @Stallion45: @doges: @chuckmls: @scietydrwal: @PeterFile:

Tak sracie tymi "ojojoj powrotu do normalności nie będzie " "ojojoj zaraz nie będę mógł wyjść z domu" a w realnym świecie. Każdego miesiąca obostrzenia są coraz bardziej luzowane. Zaswiadczenia o szczepieniu nie trzeba praktycznie nigdzie. Maski zaklada się co najwyżej do galeri handlowych i to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek: nie wiem w co wierzysz, ale zmień wyznanie kolego, bo "powrotu do starej normalności nie będzie", wrzuciłem to w cudzysłów byś mógł sobie ten konkretny fragment wrzucić w google i potwierdzić że jesteś w błędzie. Mówię to ja, @Ponc3k po przechorowaniu dawida oraz dwóch szotach od fajzera i żadnego więcej.
@scietydrwal: @Ponc3k: ja już teraz żyje tak jak kiedyś. Mieszkam w warszawie i w żadnym sklepie w okolicy ani na basenie ani w kinie ani w żadnym miejscu do którego chodzę nie wymaga się maseczek. A poza maskami nie dostrzegam żadnych zmian wzgledem życia dwa lata temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: daj im chwilę, pamiętam znalezisko na głównej jak Duńczycy protestowali przeciwko paszportom dawidowym i ich rząd uległ, cieszyli się że są tacy mądrzy, znalezisko sprzed paru dni że jednak będą te paszporty xD
Także co się odwlecze to nie uciecze.