Wpis z mikrobloga

@dran2: Podstaw pod to nieszczepiony - LGBT. Wiesz co by się działo?

To że ktoś w oparach swojego absurdu w ogóle mówi o takiej kwestii to jest chore i tyle. Tak działa socjotechnika, przyzwyczajanie społeczeństwa do pewnych rzeczy

''nie ma teraz potrzeby by wsadzać ludzi LGTB to więzień'' jak myślisz co by było gdyby tak napisał?
@BezkresnaNicosc: Wypowiedź Lisa to również manipulacja, tylko bardziej subtelna. On twierdzi że odbieranie części obywateli ich praw jest właściwe dla tzw. krajów cywilizowanych. Gdy tymczasem takie zachowanie kojarzy się bardziej z dziką Afryką.
@Chuseok: nienawidzę PiSu wieloma względami:
1. Sklepy zamknięte w niedzielę.
2. Zakaz sprzedaży alkoholu po 22:00.
3. Państwo kościelne.
4. Rozdawnictwo.
5. Nieudacznicy w spółkach skarbu państwa.
6. Przekręty na respiratorach itd.
7. Można tak wymieniać bez końca.

Ale... I tak zagłosuję na PiS jeśli do końca tej zimy nie wprowadzą żadnych obostrzeń i segregacji, ponieważ jest to ważniejsze, niż wszystko inne co mnie w nich denerwuje.

Od lat jestem wyborcą
@Zyggy: Jeżeli głosujesz na jednych tylko po to aby nie wygrali ci drudzy, a nie za jakimiś postulatami to mam dla Ciebie złą wiadomość.

Może i matematycznie masz rację, ale to bardzo krótkowzroczne. Właśnie dałeś się wplątać w tą ich powaloną gierkę, tak jak większość Polaków, przez co tego betonowego duopolu nigdy nie rozbijemy.
Takie rozumowanie jest dokładnie zaprzeczeniem demokracji gdy ją wymyślano, a brak proporcjonalności (podobnie jak próg wyborczy) w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: to wszystko wina jakiejś mody na kategoryzowanie ludzi. W sensie lewacy, prawacy, szury. Ludzie uwielbiają klasyfikować ludzi do grup zamiast dyskutować. Niedawno każdy kto mówił że restrykcje są źle był szurem