Wpis z mikrobloga

Nie jest zle, nie działa dołaczanie do grup, często wgra się jakiś bug, ale feeling jest fajny. Troche mało trybów gry, brak wyboru serwerów , poza portalem.
  • Odpowiedz
@honorowydawcakolan: podchodziłem sceptycznie, ale dzisiaj z premiera wbiłem na portal i się nie zawiodłem. Od razu serwer dla mnie TDM na kanałach, feeling bardzo przyjemny, powiedziałbym ze strzela mi się fajniej jak w oryginał tyle, że optymalizacja skopana na maxa, przycelowujac gra potrafi zdropić do 1fps na ryżu 5600x z rtx 3060ti w fhd.
  • Odpowiedz
@Arxemis: Ta ale odpaliłes jakis poboczny tryb for fun to pozostaje pytanie po co kupowac jak moge wsadzic plyte bf3 albo bf4 w dysk i sie w to nie bawic :3 Za remake 5 map w ktore juz gralem z tysiac godzin to podziekuje 260zl. Ile tam pograsz zanim Ci sie znudzi bo tam nic sie nie zdobywa ani odblokowuje - tydzien-dwa maks.
  • Odpowiedz
@PancakeV: Portal to element tej gry, więc pozwól że sam będę decydował na co wydaje pieniądze i co mi się podoba :D 260 nawet jak za tydzień rozrywki to prawie jak za darmo, rozrywką też jest niedzielny obiad na mieście z dobrym drinkiem, ile zapewni przyjemności 1-2h? Też 250 zostawisz :)
  • Odpowiedz
@Arxemis: To nie ma nic wspolnego z majętnością. Kupowanie takich gier to psucie rynku nigdy sie nic nie poprawi bo "i tak kupią". Przeciez kazdy na tym tagu ma PC czy konsole ale jakos chętnych do nabycia nie widzę. Grałem w bete, grałem w ea play i to jest zwyczajnie słaba gra na ten moment choć mocno licze ze ją naprawią i bedziemy mogli sie nią cieszyć w przyszłości. Jak
  • Odpowiedz