Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Normalny-czlowiek: nie pod multi, tylko na multi latwiej o lepszy gear. Jak to twoja jedyna postac to dluzej pofarmisz po prostu i w koncu wypadnie co trzeba, tu akurat nie ma filozofii. Na "zoltych" i unikach tez polecisz, musisz tylko wiedziec czego szukac i oddzielic ziarno od plew: szybka bron (ias broni nie twoj), troche cb.. Moze ds? Jakis ll tez. No i jak to melee - cbf, stack @, ias,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MoonlightSh: sporo osób nie tylko nie wydało ani złotówki, ale też sporo zarobiło, a taki sprzęt i tak mają ;). Ja osobiście odrobiłem sobie grę, sprzętu mam tyle co potrzebuję (bez high endowych słów runicznych, ale po prostu nie gram postaciami, które by je wykorzystały) i mam ponad 6k FG, czyli jakieś 500 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Naprawdę da się w to grać nie wydając żadnej
@Kaczorra: wiadomo, też wychodzę z założenia, że nie włożę ani złotówki tylko wszystko w grze zdobędę. Tak jak pisałem, wszystko kwestia czasu no i trochę szczęścia, jak pierwszego dnia Ci wypadnie BER albo JAH to jesteś ustawiony na starcie. Gram od premiery, pewnie średnio wychodzi po 2-3h dziennie i po miesiącu mam całkiem nieźle rozwinięte dwie postacie (smiter i czarka) i jakoś leci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MoonlightSh: @Kaczorra: @MienciuskiPajonk: powiem wam że chciałbym tak sobie na luzie popykać, gram teraz na koszmarze (btw. to moja pierwsza rozgrywka w diablo 2 xD) i dopiero rozkminiam o co chodzi w tych buildach, chyba zrobię reset umiejętności i pójdę w ten build z zapałem i fanatyzmem, jest wogole sens dalszego grania jedną klasą jeśli porostu lubię od czasu do czasu sobie pograć w diabła? czy lepiej zaczynać nową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Normalny-czlowiek: pewnie, że jest sens :). Jeśli masz postać, która sprawia Ci radość z gry, to nią po prostu graj i się ciesz :). Wiedz tylko, że inne postacie też mogą Ci sprawić satysfakcję i to nawet większą, więc z tego powodu warto spróbować jakiś innych postaci lub buildów, bo Diablo 2 zapewnia co najmniej kilkadziesiąt różnych sposobów przejścia (chociaż oczywiście przechodzisz dokładnie to samo, ale w całkowicie inny sposób).

Na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: akurat czarodziejką gram sobię w szkole, kiedy to z nudów pobrałem sobie diablo na komputer przy którym urzęduje, i naprawdę spodobała mi się koncepcja stawiania tej magicznej tarczy i naparzania w "uwięzionych" wrogów, więc chyba właśnie ona będzie moja drogą postacią, i pewnie do tego momentu nauczę się więcej o mechanikach gry. Nadal nie mogę pojąć, jak bardzo pomimo 20 lat jest to grywalny tytuł!