Wpis z mikrobloga

@Mlody_GPW: Ja tam ładnie na nim zarobiłem mimo tego, że truman z niego wyszedł, gość daje cynk na dobry zarobek a ty jeszcze masz pretensje, typowa polska bieda umysłowa
  • Odpowiedz
@Terroo:Amadeusz i Truman bezczelnie ubrali swoich widzów na akcje. Większość kupowała powyżej tej ceny która jest obecnie. Typy po prostu nie maja ani godnosci ani honoru.
  • Odpowiedz
@Mlody_GPW: Nie wiem czego ty oczekujesz. Truman dał cynk jak cena była ~0,4$, jeżeli udało Ci się kupić od razu jak mi, mogłeś potem włożone pieniądze sprzedać po cenie 0,11$ (jak dobrze pamiętam). Nikt Ci nie kazał inwestować, ani nikogo słuchać. Ja po zrobieniu x2 wyciągnąłem wkład i to co zostało urosło jeszcze kilka razy. We wszystkich swoich wpisach zawsze każdy podkreśla, że to nie jest porada inwestycyjna tylko jakieś prywatne
  • Odpowiedz
Nie wiem czego ty oczekujesz. Truman dał cynk jak cena była ~0,4$, jeżeli udało Ci się kupić od razu jak mi, mogłeś potem włożone pieniądze sprzedać po cenie 0,11$


@Terroo: tutaj problemem jest to, że on w to nie włożył nawet $ swojego hajsu. I ciągle pisał o $1 a potem po obejrzeniu filmiku koniecznego sprzedał wszystko a na telegramie podał inny powód. Pewnie dlatego, że jakby się przyznał, że korzysta
  • Odpowiedz
Ponoć wcześniej mieli 1 wersje tego projektu i sprzątnęli biznes po 2 dniach xd


@Djuk94: a tego to nie wiem bo nie znam twórcy tego coina a jeszcze nie obejrzałem całego filmu revo. Dla mnie od początku to #!$%@?ło scamem na kilometr i tak też pisałem o tym tutaj na wykopie.
  • Odpowiedz