Wpis z mikrobloga

Miałem sen. Z jednej strony nie chcę mieć dziewczyny, ale było to fajnie uczucie spędzać z kimś czas tak po prostu.

Nie pamiętam jak to się dokładnie zaczęło, ale poznaliśmy się niedawno. Siedzieliśmy w galerii handlowej razem z jej ojcem. Powiedziała że chciałaby pójść do jakiegoś sklepu i czy mógłbym z nią pójść. No to poszliśmy. Nie rozmawialiśmy przez drogę. Wyszliśmy z budynku i zapytałem się czy pójść do jej taty i powiedzieć mu, że gdzieś poszłaś. Ona odpowiedziała że chciała się przejść razem tylko ze mną. Zdziwiłem się bo nie miałem pojęcia o co chodzi. Wsiadła do samochodu i odjechała. Biegłem za nią i na szczęście mieszkała kilka ulic dalej. Znalazłem jej dom i chciałem do niego wejść, ale powstrzymałem się. Już oddałem się od niego, gdy nagle wybiegła z domu i zawołała mnie żebym wszedł do środka. Popatrzyłem się na nią i odszedłem. Pobiegła za mną i mnie zatrzymała. Powiedziała że jestem przystojny i że bardzo mnie lubi. Chciałaby ze mną pograć na konsoli w jakieś gry i obejrzeć serial trzymając się za ręce. Byłem zszokowany i wszystkiemu zaprzeczałem. Powiedziałem że muszę się ogarnąć bo nie wyglądam najlepiej. Ona na to że to nie istotne i chcę być tylko ze mną. I w dodatku dom jest pusty.

I to w sumie koniec bo sen się urwał. Ale przez chwilę myślałem że to wydarzyło się naprawdę i szukałem na messengerze konwersacji z nią, ale to tylko sen i nie dla przegrywa takie rzeczy tylko dla oskariatu i normictwa

#przegryw #blackpill #depresja #feels #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #samobjstwo ##!$%@? #neet
DrzewiastyDekuLink - Miałem sen. Z jednej strony nie chcę mieć dziewczyny, ale było t...

źródło: comment_163727064803TFv1cX52224eE8eW4Tdg.jpg

Pobierz
  • 5
@softparadise

Jeszcze NNN bardziej potęguje to wszystko.

Praktycznie codziennie mam takie sny.

Ale dla odmiany mam koszmary i sny bardziej przypominające horrory, które lubię mieć i budzić się z przekonaniem, że się to kiedyś wydarzyło.

Pamiętam jak przyśniło mi się że w lesie niedaleko mojego domu jest duży powojenny bunkier. I byłem od krok od tego by pójść i go szukać XD.

Realistyczne sny, które można pomylić z rzeczywistością są fajne.