Wpis z mikrobloga

Jak w to się gra? Gra nie ma żadnego samouczka, rozumiem że ścieżką rozwoju i fabuły są zadania główne a poboczne do podbicia statystyk, ale skąd mam pozyskiwać składniki do tych eliksirów? Gra jest rozlegle opisana, i nawet nie wiem u kogo mógłbym sobie kupić jakie itemki... #pytanie #wiedzmin3 #wiedzmin #ps5
  • 8
@Heexi: składniki tak na prawdę pozyskują się same z ubitych potworów i zbieranych roślin.
Graj sobie jak masz na to ochotę, możesz zrobić speedrun głównego watku, a możesz grać z każdym kupcem w gwinta i badać każdy znak zapytania. Ogólnie poziom trudności jest na tyle niski że nie da się #!$%@?ć buildu, albo utknąć w którymś momencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heexi: cała pierwsza lokacja (Biały Sad) to tutorial. Spokojnie.
Wykonuj zadania najlepiej zgodnie z poziomem trudności, składniki na eliksiry to alkohol rośliny i jakieś pozostałości po potworach.
Od kupców to ja brałem głównie mapy, brakujące zielsko do eliksirów i schematy na kamienie.
Na początku zakładałem i walczyłem tym co znalazłem. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu złożyłem pancerz wiedzminski, później go ulepszasz. Wystarcza do końca gry
@Heexi: zbieraj praktycznie każde zielsko jakie napotkasz, to będzie dobrze. Później dostaniesz lub kupisz receptury od innych postaci, więc będziesz mieć już składniki na eliksiry i oleje na miecze